Kurzemes reģiona jauniešu apmācības 2 daļās "Mērķē augstāk!"

Kurzemes reģiona jauniešu apmācības 2 daļās Vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis un kam tāds vispār ir vajadzīgs? Varbūt jau zini, ko vēlies, bet nezini, kā to sasniegt? TEV ir sava ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu? Ja atbildēji ar “jā” uz kaut vienu no šiem jautājumiem, piesakies neformālās izglītības apmācībām "Mērķē augstāk!" Kurzemes reģiona jauniešiem (vecumā no 17 līdz 25 gadiem) un iesaki citiem – saviem draugiem un skolas biedriem! 1.daļa notiks 2014.gada 7.-9.martā, viesu namā „Virkas muiža”, Kuldīgā un 2.daļa notiks 2014.gada 11.-13.aprīlī, viesu namā „Ventaskrasti”, Ventspils novadā (kopā ar Zemgales reģiona “Mērķē augstāk” 1.daļas dalībniekiem). Pieteikšanās: līdz 26.februārim! Apmācību mērķis: apzināties savas iespējas atrast savu mērķi un arī sasniegt to jeb kā sasniegt to, ko vēlies tieši TU!

Piedaloties apmācībās, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
•    labāk iepazīt sevi un citus jauniešus no Kurzemes reģiona;
•    uzzināt, kā sasniegt to, ko TU vēlies;
•    gūt prieku no tā, ko TU dari, un darīt to, kas TEV sagādā prieku;
•    gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
•    interesanti un noderīgi pavadīt divas nedēļas nogales!

Dalībnieku profils: Kurzemes reģiona jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās, un jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Apmācību dalībnieku skaits ierobežots.
Apmācību 1.daļu vadīs: Ginta Salmiņa un Elīna Ķempele Apmācību 2.daļu vadīs: Ginta Salmiņa un Ieva Upesleja Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai. Piesakies, aizpildot anketu elektroniski: http://ej.uz/merke-augstak  līdz 2014. gada 26.februārim! Rezultāti tiks paziņoti līdz 2014.gada 28.februārim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Krēsliņa, tālr.: 28452124 / ligad@inbox.lv Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Bērnu un jauniešu biedrību „Liepājas Jaunie Vanagi” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem. Vairāk informācijas: www.jaunatne.gov.lv Teksts: Līga KRĒSLIŅA, BJB Liepājas Jaunie Vanagi valdes priekšsēdētāja