Latvija gatava Digitālajai nedēļai 2018

Latvija gatava Digitālajai nedēļai 2018 Digitālā nedēļa 2018 norisināsies no 19. līdz 23. martam. Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital week 2018 ietvaros un to organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM). Digitālās nedēļas aktivitātēs Latvijā iesaistījušies vairāk nekā 120 partneri: IKT nozares uzņēmumi, ministrijas, pašvaldības, skolas, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas. Kopā plānoti vairāk nekā 300 pasākumi 66 novados un pilsētās visā Latvijā. Vairāk nekā 300 dažādu pasākumu – izvēlies savējo! Lai piedalītos Digitālās nedēļas aktivitātēs un pasākumos, aicinām iepazīties ar Digitālās nedēļas pasākumu kalendāru. Pasākumus varat meklēt pēc to norises datuma, vietas, novada vai tematikas. Digitālās nedēļas tematiskās dienas Pirmdiena, 19. marts – Augsta līmeņa atklāšanas pasākums “Viedvalsts un digitālās prasmes”
Otrdiena, 20. marts – Digitālās drošības diena
Trešdiena, 21. marts – Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam
Ceturtdiena, 22. marts – IKT profesionāļu diena
Piektdiena, 23.marts – Digitālā realitāte – tieši tāda, kāda tā ir
Digitālās nedēļas tiešraides 19., 20., 21., 22. un 23. martā sekosim līdzi Digitālās nedēļas aktivitātēm Interneta tiešraidēs. Visas tiešraides varēs skatīties Digitālās nedēļas mājas lapā www.eprasmes.lv sadaļā tiešraides. Piedalies Digitālās nedēļas testos, konkursos un akcijās! Tiešsaistes testi uzņēmējiem un jauniešiem projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” ietvaros Digitālās nedēļas laikā no 19. līdz 25. martam jebkuram interesentam ir iespēja veikt 3 pašnovērtēšanas testus, ko parasti izpilda ES projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (proj.nr.1.2.2.3/16/I/002) dalībnieki – mazie, mikro uzņēmumi un pašnodarbinātas personas. 1. “ Mājaslapu veidošana biznesa veicināšanai”
Izmantojot tiešsaistes rīku, novērtē savas zināšanas mājaslapu veidošanas rīka WordPress izmantošanā. Tas ir rīks, kas palīdz izveidot bezmaksas mājaslapu, kurai nav nepieciešamas programmētāja zināšanas, lai to varētu pārvaldīt, tādējādi samazinot izmaksas, kas būtu nepieciešamas tās uzturēšanai.
Pēc testa aizpildes Jums būs iespēja novērtēt iegūtos rezultātus un izvērtēt, kādas zināšanas un prasmes būtu nepieciešams papildināt. Katrs dalībnieks pēc testa aizpildes saņems informāciju par rezultātu un varēs dalīties ar šo testu savos sociālajos portālos Facebook, Twitter un Google Plus.
Sākt testu
2. “Facebook iespējas biznesa veicināšanai
Novērtē savas zināšanas par sociālā tīkla Facebook iespējām. Facebook piedāvā iespēju ne tikai veidot privātpersonu profilus, bet veidot arī uzņēmumu profila lapas, tādējādi dodot iespēju popularizēt savus produktus un pakalpojumus.
Pēc testa aizpildes būs iespēja novērtēt iegūtos rezultātus un izvērtēt, kādas zināšanas un prasmes būtu nepieciešams papildināt. Pēc testa aizpildes saņemsi informāciju par rezultātu un varēs dalīties ar šo testu savos sociālajos portālos Facebook, Twitter un Google Plus.
Sākt testu
3. “Personu datu aizsardzība mazajam biznesam”
Digitālās nedēļas ietvaros aicinām ikvienu novērtēt savas zināšanas personu datu aizsardzībā, izmantojot tiešsaistes rīku. Ikdienas interneta pielietojamības daudzveidībā ļoti svarīgs aspekts ir pārliecināties, lai informācija, ko sniedzam, tiktu maksimāli aizsargāta un novērstas situācijas, ka to ļaunprātīgi izmanto. Tāpēc ikvienam interneta lietotājam ir svarīgi pārzināt prasības, kas būtu jāievēro, lai Jūsu personīgā un uzņēmuma informācija ir maksimāli aizsargāta.
Pēc testa aizpildes Jums būs iespēja novērtēt iegūtos rezultātus un izvērtēt, kādas zināšanas un prasmes būtu nepieciešams papildināt. Katrs dalībnieks pēc testa aizpildes saņems informāciju par rezultātu un varēs dalīties ar šo testu sociālajos tīklos.
Sākt testu
10 labākie katrā testā saņems balvas! Informācijas avots: www.eprasmes.lv