Latvijas bankas tikšanās ar uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem Kuldīgā

Latvijas bankas tikšanās ar uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem Kuldīgā

Latvijas Banka aicina uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus pārrunāt finanšu pakalpojumu pieejamību Kurzemes reģionā

Latvijas Banka aicina Kurzemes reģiona uzņēmējus, pašvaldību vadītājus un uzņēmējdarbības un attīstības plānošanas speciālistus uz tikšanos, lai pārrunātu ar tautsaimniecības izaugsmi saistītos jautājumus un finanšu pakalpojumu pieejamību reģionā tostarp situāciju kreditēšanā. Tikšanās notiks 21. jūnijā plkst. 10.00 kultūrvietā “Kuldīgas Adatu fabrika”, Kalpaka ielā 4.

Tikšanās laikā Latvijas Banka iepazīstinās ar tās jaunāko analīzi par finanšu pieejamību, īpaši reģionos, uzklausīs vietējo līderu viedokli par praktisko pieredzi finanšu pakalpojumu saņemšanā un diskutēs par veicamajiem soļiem situācijas uzlabošanai, t. sk., raugoties no reģiona uzņēmēju un iedzīvotāju viedokļa.

Uz sarunu aicina un tajā piedalīsies Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks, padomes locekle Kristīne Černaja-Mežmale, Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.

Interesenti, kuri vēlas piedalīties, aicināti reģistrēt savu dalību, aizpildot pieteikuma formu šeit.
Tikšanās programma pieejama šeit.
Apmeklētāju skaits ir ierobežots, tāpēc pirms ierašanās lūdzam pārliecināties, ka saņemts dalības apstiprinājums. Latvijas Banka tikšanos organizē sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu.
Tālrunis papildu informācijai par dalību diskusijās: 29297272, 28386601.