Lauku ceļotāja aktualitātes

Lauku ceļotāja aktualitātes
"Lauku ceļotājs" uzsākot darbu pie projekta „Mārketinga kampaņa lauku tūrisma popularizēšanai un lauku tūrisma produktu izveide visos Latvijas reģionos” aicina uz Info dienām:
25.09.2013. Odzienas muižā, Pļaviņu novadā, pl.10.30 - 14.00;
01.10.2013. Skrundas muižā, Skrundas novadā, pl.10.30 - 14.00.
Šajā projektā īstenosim lauku tūrisma mārketinga kampaņu, veidojot un popularizējot lauku tūrisma produktus, kas balstīti uz lauku resursiem un tradicionālajām vērtībām: vietējo un reģionālo ēdienu, kultūru un lauku amatniecību, lauku produkcijas ražotājiem.
Ja vēlaties iesaistīties – atnāciet!  Dalība bez maksas, piesakieties dace@celotajs.lv līdz 20.09.2013. Programma šeit.
 
Mēs, Latvieši, esam lieli kartupeļu ēdāji un kāpēc gan nenosvinēt kartupeļu ražas laiku? „Lauku Ceļotājs” un Kartupeļu audzētāju un pārstrādātāju savienība Rīgā, Kalnciema kvartālā 21. septembrī rīko Kartupeļu festivālu. Atnāciet - uzziniet, nogaršojiet, uzdziediet! Sīkāku informāciju par festivālu meklējiet šeit, programmu skatiet šeit.
Aicinām visus lauku tūrisma uzņēmējus (naktsmītnes, TIC, „Lauku labumu” saimniecības un citus) aizpildīt novērtējuma anketu 2013. gadam. Saite uz novērtējuma anketu šeit.
Jūsu dati ir visobjektīvākais informācijas avots, uz kā balstoties, varam vērtēt un prognozēt piedāvājumu un pieprasījumu, nozares tendences, un plānot turpmākos darbus lauku tūrisma attīstībai. Jau iepriekš pateicamies par atsaucību!
Uz tikšanos pasākumos!
Lauku ceļotājs