Lielā Talka aicina pieteikt piesārņotākās vietas

Lielā Talka aicina pieteikt piesārņotākās vietas Neskatoties uz aukstajiem laika apstākļiem, Lielās Talkas organizatori no šodienas, 11.marta, aicina Latvijas iedzīvotājus brīvprātīgi līdzdarboties talkas organizēšanā un noteikt piesārņotākās Latvijas vietas, kas būtu jāsakopj Lielās Talkas laikā. Pilnveidotajā Lielās Talkas oficiālajā mājas lapā www.talkas.lv sadaļā Kartes ir pieejama īpaši izveidota karte, kurā iedzīvotāji ir aicināti atzīmēt Latvijā esošu piesārņotu teritoriju. Šādi kopīgiem spēkiem tiks apzinātas piesārņotās vietas dabā, kuras Lielās Talkas laikā, 20.aprīlī, būtu nepieciešams sakopt.

Atzīmētajā punktā ikviens interesents varēs organizēt kolektīvu talku, un pēc 18.marta, kad sāksies visu talkošanas vietu reģistrācija, pieteikt to kā savu talkošanas vietu.

Lai pieteikto piesārņoto vietu reģistrētu kā oficiālo talkošanas vietu, Lielā Talka aicina interesentus iepazīties ar talkas atbildīgā pienākumiem: http://www.talkas.lv/?page=20127

Atgādinām, ka Lielās Talka šogad norisināsies 20.aprīlī visā Latvijā un tās vadmotīvs šogad ir „Tīra Latvija sākas Tavā galvā!”, kuras mērķis ir aicināt cilvēkus ne tikai sakopt apkārtni, bet arī savā ikdienas dzīvē piemērot principus, kas atbilst Lielās Talkas galvenajam mērķim – Latvija 2018.gadā ir tīrākā valsts pasaulē.

Talkot aicina Lielās Talkas uzticīgais draugs Rīgas Brīvostas pārvalde.
Talku atbalsta arī VARAM, RIMI, DHL Latvija, LASUA, L&T, Pēdas LV, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas valsts prezidenta kanceleja, Kur tu esi, Latvijas ainavu arhitektūras biedrība, Dabas aizsardzības pārvalde, Jauno arhitektu kustība, Tīriem mežiem, Latvijas Valsts meži, Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija, Rīga 2014, Tēja SAGA
Informatīvie atbalstītāji: LNT, Latvijas Radio 2, JCDecaux, Apollo.lv, 1188, Latvijas Avīze, Rīgas Vilņi, LETA.
Tiekamies Lielajā Talkā!
Anna Blaua
Lielās talkas mediju koordinatoreBaltijas komunikāciju centrsTālrunis: 67286018 Mob. tālr.: +371 26433144
E-pasts: prese@talkas.lv, www.talkas.lv