Liepājā notiks seminārs par korporatīvo sociālo atbildību

Liepājā notiks seminārs par korporatīvo sociālo atbildību Šogad vēl pēdējo reizi Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, pateicoties Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumam, darba devējiem visā Latvijā piedāvā bezmaksas mācību programmas un sadarbībā ar Liepājas domi aicina piedalīties divu dienu kursos “Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība”. Pieteikšanās uz semināru, aizpildot anketu šeit Šī gada 19. novembrī ar turpinājumu 28. novembrī (9.30–16.15) Liepājas un tuvāko novadu darba devējiem tiek piedāvāta iespēja pieredzes bagātu, augsti kvalificētu ekspertu vadībā celt savu profesionalitāti, iegūstot jaunas zināšanas, kā arī neformālā gaisotnē tikties ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.  Seminārā tiks runāts par to:
  1. Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu?
  2. Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs?
  3. Kā panākt lai lēmumu pieņēmēji ieklausītos Jūsu viedoklī?
Seminārs notiks Liepājas domē, Rožu ielā 6, Liepājā. Semināra dalībnieki iegūs praktiski pielietojamas idejas un instrumentus uzņēmuma, organizācijas attīstībai, piemēram:
  • iespēju pārskatīt sava uzņēmuma, organizācijas misiju, vīziju, vērtības un mērķus un radīt jaunus;
  • noteikt sava uzņēmuma ilgtermiņa riskus, kā arī meklēt šiem riskiem risinājumus;
  • vienkāršas praktiskas metodes, rodot inovatīvus risinājumus, kad uzņēmums, organizācija meklē jaunas darbības jomas vai vēlas uzlabot esošās;
  • kā rīkoties atbildīgi attiecībā uz klientiem un sadarbības partneriem krīzes laikā un ne tikai;
  • semināra laikā tiks arī praktiski izspēlētas situācijas, kurās var nonākt jebkurš darba devējs, saskaroties ar nelaimes gadījumiem darbā vai ar diskriminācijas jautājumiem darba vietā.
Šis seminārs ir iespēja tikties neformālā gaisotnē ar citiem uzņēmējiem, darba devēju organizāciju, pašvaldību pārstāvjiem, iespēja apmainīties ar pieredzi, risinot uzņēmumu problēmas, un iegūt aktuālāko nozares informāciju. Katrs semināra dalībnieks noslēgumā saņems apliecinošu sertifikātu. Katram dalībniekam elektroniski tiks nosūtīti arī papildu mācību materiāli. Mācību laikā tiek nodrošinātas divas kafijas pauzes. Semināru vadīs Dace Helmane – Latvijas Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja. Papildu informācija: Latvijas Darba devēju konfederācijas Biznesa resursu centrs Tālrunis: 29112228, info@comperio.lv