Ministrs Edmunds Sprūdžs darba vizītē apmeklē Skrundas novadu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs 11.maijā devās reģionālajā darba vizītē uz Skrundas novadu, lai klātienē iepazītos ar aktualitātēm novadā un pārrunātu tā attīstības iespējas nākotnē. Vizītes laikā ministrs tikās ar Skrundas novada domes priekšsēdētāju Nelliju Kleinbergu un novada deputātiem, lai iepazītos ar novadā īstenotajiem projektiem, kā arī pārrunātu drīzumā plānotās iniciatīvas un iespējamos to īstenošanas izaicinājumus līdzsvarotai novada attīstībai. Tāpat E.Sprūdžam bija tikšanās ar Nīkrāces pagasta pārvaldes pārstāvjiem.

Vakarā ministrs piedalījās Skrundas novada svētku atklāšanā Skrundas evaņģēliski luteriskajā baznīcā un sacīja uzrunu svinīgajā pasākumā Skrundas kultūras namā, kura laikā tika godināti novada lielākie nodokļu maksātāji un nominēti novada Goda pilsoņi.
Sveicot svētku dalībniekus, ministrs pauda gandarījumu par tikšanos ar aktīviem un iniciatīvas bagātiem cilvēkiem un pateicās par viņu mērķtiecību, patriotismu un ieguldīto darbu novada attīstības un veicināšanā.
„Skrunda var – jūs esat apliecinājums tam, ka protam būt saimnieki savā sētā, novadā, zemē. Saimnieks ir godpilns tituls, kas jānopelna, mērķtiecīgi strādājot un uzņemoties atbildību par paveikto. Redzot skrundenieku saliedētību, lepnumu par kopīgi paveikto, kā arī prasmi svinēt mums kopā atvēlēto laiku, ko turpmāk vienmēr atgādinās Laika tilta pulkstenis Skrundas centrā, esmu drošs un pārliecināts, ka tieši kopīgs un godprātīgs darbs ir Latvijas saimnieku un novadu lielākais spēks”, uzsvēra ministrs.
Sabiedrības informēšanas nodaļa,
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Foto- Ieva Benefelde, Alans Perševics