Noslēguma turnīrs galda tenisā

Noslēguma turnīrs galda tenisā 4.jūnijā Skrundas sporta zālē norisinājās galda tenisa noslēguma turnīrs, kas pulcēja 27 dalībniekus no Tukuma, Rendas, Kuldīgas, Laidiem, Nīgrandes, Vecpils, Aizputes un Skrundas. Turnīrā piedalījās pēc ranga visstiprākais sastāvs, kāds Skrundā jebkad ir bijis.   Piedalījās seši spēlētāji, kas ir Latvijas top 100 - Skore, Avdjukēvičs, Dvaronis, Atmats, Šaroks un Ivars Šuvalovs, kas uz doto brīdi ir 25. Latvijā.

Sacensības notika pēc nedaudz citādiem noteikumiem kā parasti. Organizatori bija sagādājuši tenisa raketes ar kurām spēlēt. Uz katra galda rakete bija kā paliekošs inventārs, kas savu vietu nemainīja! Tas nozīmēja, ka spēlētājiem katrā setā bija jāpielāgojas raketei. Tāpēc šoreiz bija vairāki pārsteigumi, kas sacensības padarīja gan interesantas skatītājiem, gan aizraujošas arī pašiem sportistiem!
Šoreiz pirmais sešinieks ir šāds: 1. Edgars Skore, 2. Edijs Atmats, 3. Arvis Šoroks, 4.Elvijs Jansons, 5. Ivars Šuvalovs, 6. Uģis Jansons.   Teksts: Uģis Jansons un Jānis Rutkis