Oktobris 2017 “Liepziediņā”

Oktobris 2017 “Liepziediņā” “Liepziediņā” oktobris bija notikumiem bagāts mēnesis – skatījāmies gan teātra izrādi, svinējām iestādes apaļo jubileju, viesojāmies vecajā bērnudārzā, ēdām svētku torti, lasījām grāmatas, kā arī uzzinājām, cik svarīgi ir ēst putras. 2. oktobrī pie mums viesojās Rīgas leļļu teātra aktieri Dzintra Duka-Maisaka un Māris Podnieks ar izrādi bērniem pēc Ž. Grīvas pasakas motīviem “Pasaka par Diegabiksi”. Otrajā oktobra nedēļā no 9. līdz 13. oktobrim pasākumi “Liepziediņam” - 40. Pirmdienā, 9. oktobrī,  visi bērni no rīta gatavo dekoratīvu virteni zāles rotāšanai.
 • Visi bērni dodas ekskursijā uz veco bērnudārzu;
 • "Liepziediņa" ēkas vērošana;
 • Katrs atnes no mājām kastaņus, zīles;
 • Iestādes gaitenī – darbinieku vaļasprieku izstāde, vēstures albūmi.
Otrdienā, 10. oktobrī, visi bērni no rīta uzzīmē savu “Liepziediņu”:
 • zālājā pie vārtiem bērni piedalās “Liepziediņa logo kontūras piepildīšanā ar kastaņiem, zīlēm;
 • Plkst. 1600 un plkst. 1700 – bērnu un vecāku “Liepziediņa” dzimšanas dienas ballīte divās plūsmās (lietus dēļ zālē).
Trešdienā, 11. oktobrī, visi bērni no rīta gatavo apsveikumu “Liepziediņam” dzimšanas dienā.
 • Atvērto durvju diena bijušajiem audzēkņiem no 900 – 1200 un 1500 - 1800
Ceturtdienā, 12. oktobrī, visi bērni no rīta gatavo liepziedu tēju, pasniedz pašgatavotu cienastu un klāj jubilejas galdu:
 • Plkst. 1500 bijušo darbinieku atmiņu vakars;
 • Plkst. 1800 svinīgs pasākums lūgtajiem viesiem un darbiniekiem.
Piektdienā, 13. oktobrī, no rīta bērnu stāsti:
 • “Ko es citiem gribu pastāstīt par savu "Liepziediņu";
 • Iestādē viesojas Liepājas Kristīgā bērnudārza kolektīvs.
Sestdienā,  14. oktobrī, kolektīva ekskursija uz Aglonu. Ekskursija uz veco bērnudārzu: “Liepziediņa” dzimšanas dienas ballīte bērniem kopā ar vecākiem:                                     Svinīgajā pasākumā uzstājās bijušie audzēkņi:                                     Vadītāju dāvana – svētku torte: 11. oktobrī bērni dzīvoja līdzi muzikālās pasakas “Bites Ritas 7 dienas” Bitei, ko izrādīja muzikālā apvienība “Rieksta pasakas”: 13. oktobrī mūsu iestādē pieredzes apmaiņā viesojās skolotāji no Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes. Tika pārrunātas dažādas aktualitātes un jaunumi: 17. oktobris bija kārtējā Skrundas bērnu bibliotēkas viesošanās diena, kad bērni atnesa mājās izlasītās grāmatas un izvēlējās, ko lasīt turpmāk: Arī šogad no 18. līdz 20. oktobrim “Liepziediņa bērni piedalījās starptautiskajā Putras programmā Auzās ir spēks. Tās ietvaros soli pa solim bērni kopā ar skolotājām pētīja un izzināja visu par graudaugiem un uzzināja, cik veselīgi ir ēst putras! Katra grupiņa gatavoja auzu pārslu putru ar augļiem un tās reklāmu pēc savas receptes – Superputra no auzām.   Informāciju sagatavoja: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja