Pagarināta pieteikšanās pagalmu konkursam

Pagarināta pieteikšanās pagalmu konkursam Pieteikšanās Lielās Talkas un Pagalmu sakopšanas kustības atbalstītāja – AAS "Gjensidige Baltic" – izsludinātajam “Pagalmu konkursam” tiek pagarināta līdz 1. martam. Aicinām piedalīties daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus, kas vēlas kopīgiem spēkiem uzlabot vidi savos pagalmos! Ja vēlies atpūsties skaistākā un sakoptākā pagalmā, un esi gatavs kopā ar saviem kaimiņiem to labiekārtot un pēc tam par to rūpēties, aicinām piedalīties Lielās Talkas Pagalmu Konkursā! Un, iespējams, tieši Tavs pagalms kļūs par vienu no Lielās Talkas Pagalmu Sakopšanas kustības projekta pagalmiem, kur notiks Lielā Talka kopā ar profesionāliem ainavu arhitektiem un studentiem no Latvijas augstskolām!
Plašāku informāciju par Pagalmu konkursu un pieteikuma anketu atradīsi: www.talkas.lv
Noteikumi iepriekšējie:
  • nofotografē pagalmu;
  • sarīko kaimiņu tikšanos un apspriediet pagalma problēmas;
  • vienojieties par vēlamajiem uzlabojumiem;
  • noskaidrojiet pagalma zemes piederību;
  • esiet gatavi paši līdzdarboties - piedalīties pagalma projekta apspriešanā kopā ar ainavu arhitektiem, studentiem un Lielās Talkas Pagalmu Sakopšanas kustības organizatoriem, vienoties par vēlmēm un savākt kaimiņu parakstus pagalma labiekārtošanas projektam;
  • aizpildi anketu līdz 1. martam un nosūti uz e-pastu pagalmi@talkas.lv vai pa pastu – biedrībai “PĒDAS.LV”, Mazā Pils iela 1, Rīga, LV - 1050.
Informāciju sagatavoja: Anete Lesīte, Lielās Talkas Pagalmu sakopšanas kustības vadītāja anete.lesite@gmail.com