Par SEB bankas izbraukuma vizītēm Skrundā

Par SEB bankas izbraukuma vizītēm Skrundā Sākot ar 14.janvāri SEB bankas izbraukuma vizītes Skrundā notiks divas reizes mēnesī – katra mēneša otrajā un ceturtajā pirmdienā no plkst. 9.00 - 12.00. Attiecīgi šomēness konsultācijas notiks 21.janvārī. Klientu apkalpošana tāpat kā līdz šim notiks Skrundas pašvaldības telpās. Izbraukuma vizīšu laikā Skrundas iedzīvotājiem iespējams:
  • atvērt kontu SEB bankā;
  • pasūtīt un saņemt SEB bankas norēķinu karti;
  • saņemt konsultācijas par ikdienas norēķiniem un iespējām veikt dažādas finanšu darbības Ibankā;
  • uzzināt par citiem bankas produktiem un pārrunāt iespējas saņemt patēriņa vai hipotekāro kredītu.
Ja rodas nepieciešamība pēc SEB bankas eksperta konsultācijas klātienē jebkurā citā darba dienā, aicinām vērsties kādā no tuvākajām SEB bankas filiālēm, kas atrodas Kuldīgā un Saldū.
Skaidras naudas izņemšanu vai iemaksu savā kontā Skrundas iedzīvotājiem ir iespējams veikt SEB bankas iemaksu-izmaksu bankomātā Elvi veikalā katru darba dienu no plkst. 8.00 – 22.00.
Tāpat jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar bankas speciālistiem sev ērtākajā veidā – rakstot Twitter vai Facebook profilā SEB_Latvia, sūtot jautājumus pa e-pastu info@seb.lv, zvanot SEB Klientu centra speciālistiem darba dienās no plkst. 8:00 līdz 20:00 bez maksas, izmantojot Skype (pēc lietotājvārda SEB_Latvia) vai pa tālruni 8777 (maksas zvans).
Papildu informācija:
Kristīne Martinsone, SEB bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja – 67779719, 26102288, kristine.martinsone@seb.lv
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
www.seb.lv, Twitter/SEB_Latvia, Twitter/SEBekonomisti, YouTube/SEBlatvija, Skype/SEB_Latvia
Novērtējot uzņēmuma korporatīvo atbildību gan 2010., gan 2011. gadā SEB bankai piešķirta Ilgtspējas indeksa Zelta kategorija.