Pašvaldības policija atgādina – atbildīgi jāpavada Līgo svētki

Pašvaldības policija atgādina – atbildīgi jāpavada Līgo svētki

Kuldīgas novada pašvaldības policija aicina iedzīvotājus saprātīgi atzīmēt gaidāmos Līgo svētkus, nenodarot pāri sev un citiem. 

Kuldīgas novada pašvaldības policija svētkos strādās pastiprinātā režīmā, uzraugot sabiedrisko kārtību gan Kuldīgā, Skrundā, gan novada pagastos. Svētkos norisināsies vairāki kultūras pasākumi – dažādi tirdziņi un balles. Pašvaldības policija lūdz uz tiem nedoties alkohola reibumā, neiesaistīties asumos un dūru cīņās, kā arī atgādina, ka alkohola lietošana publiskās vietās ir aizliegta. 

Kārtības sargi uzsver - ūdens izklaides un alkohols nav savienojamas lietas. Policijas darbinieki lūdz cilvēkus atturēties no peldēšanās alkohola reibumā, vai braukšanas ar laivu. Tāpat svarīgi ir pieskatīt savus bērnus, lai tie vienatnē nedotos peldēties. 

Pašvaldības policijas darbinieki pastiprināti arīuzraudzīs, vai alkoholu nelieto nepilngadīgas personas, kā arī pārbaudīs, vai jaunieši bez pilngadīgas personas naktī neatrodas ielās. 

Līgo svētku svinēšana nav iedomājama bez ugunskura, taču Kuldīgas novada pašvaldības policija lūdz būt uzmanīgiem un nededzināt lielus ugunskurus. Turklāt tos nededzināt tuvu mājām vai citām ēkām. Lai negūtu apdegumus, policija iedrošina izvērtēt savus spēkus, lecot pāri ugunskuram. 

Iedzīvotājiem priekšā ir četras brīvdienas, tādēļ, atstājot savu mājvietu, policijas darbinieki aicina padomāt par drošību, lai māja, dzīvoklis, netiktu apzagts. Papildus jāpadomā par mājdzīvniekiem, nepametot tos četras dienas vienus pašus. 

Vajadzības gadījumā iedzīvotāji ir aicināti sazināties ar pašvaldības policijas diennakts patruļu, zvanot uz tālruni 28881288, vai arī sūtotziņu/attēlus “WhatsApp” aplikācijā.

Kuldīgas novada pašvaldības policija iedzīvotājiem vēl drošu līgošanu!