Pavasara mēneši PII “Liepziediņā”

Pavasara mēneši PII “Liepziediņā”

Arī Skrundas pirmsskolas izglītības iestādē "Liepziediņš" sagaidīti pavasara mēneši. Tie iesākušies vareni darbīgi un koši.

 

 

Gatavojoties Lieldienām, katrā grupiņā tika darināti dekori, plaucēti zari. Savukārt gaitenī izlikta bērnu zīmējumu izstāde Pavasaris nāk!

9. martā  iestādē viesojas Skrundas bērnu bibliotēka, lai ikviens varētu samainīt izlasītās grāmatas pret jaunām. 

31. martā sadarbībā ar Skrundas bērnu bibliotēku notika daiļliteratūras nodarbība caur Zoom (3., 6.gr.). Lieldienu cālis bērniem lasa pasaku un pēc pasakas noklausīšanās uzdod jautājumus ar mīklas atminējumiem. Tā bērni apgūst dažādus Lieldienas ticējumus.      

Kinopunkta projekta ietvaros iestādei tika piedāvātas iekšējai demonstrēšanai divas Latvijā ražotas animācijas filmu programmas – Zelta Ziema un Zelta Pavasaris. Filmiņu programmu demonstrēšana ir bez maksas. Filmiņas noskatījās  gan četragdnieki, gan piecgadnieki.

Gatavojoties 1.aprīļa Joku dienas jautrajam brīdim, bērni grupās gatavoja dažādus jautrus dekorus un maskas.

1. aprīlī katras grupiņas bērni savās grupas telpās pavadīja jautru tradicionālo 1. aprīļa Joku bērnu rītu. Ikviens bija saģērbies interesantā apģērbā, kā arī izveidojis jautru frizūru.

6. aprīlī grupas svinēja Lieldienas. Bērni pasākumā iesaistījās ar tautasdziesmām, dziesmām, ticējumiem. Katrai grupiņai bija atvēlēts atsevišķs laiks lielajā zālē, kur prieku guva jautrās stafetēs un kustību rotaļās, olu ripināšanā.