Piedalies foto konkursā "Lauki ienāk pilsētā"!

No 30.augusta līdz 1.oktobrim Eiropas Komisijas projekta "CAP: Back to Countryside" (KLP: Lauki ienāk pilsētā) ietvaros, tiek izsludināts fotokonkurss jauniešiem. Konkursa nolikums Pieteikuma anketa
Projekta īstenotāju mērķis ir ar konkursa palīdzību, caur fotogrāfijām iegūt priekšstatu par jauniešu uzskatiem, kā lauksaimniecība ietekmē pilsētas un tās iedzīvotāju ikdienu, kā un kur jaunieši saskaras un kā redz laukus – dzīvojot gan pilsētas vidē, gan laukos. Piemēram, pārtikas preces veikalu plauktos, vilnas zeķes kājās, bišu stropi pilsētas centrā.
 
Fotokonkursā var piedalīties jaunieši no 15 līdz 20 gadu vecumam, kuri ir iesnieguši fotogrāfijas konkursam saskaņā ar konkursa nolikuma nosacījumiem.
 
Konkurss norisināsies vienlaicīgi trīs valstīs: Latvijā, Polijā un Lietuvā, lai pievērstu pēc iespējas plašāku sabiedrības interesi un parādītu lauku nozīmīgo lomu katra cilvēka ikdienā.
 
Konkursa organizētāji izvēlēsies divpadsmit tēmai atbilstošākās fotogrāfijas, no kurām tiks izveidots kalendārs, kurā tiks arī publicēta informācija par kopējo lauksaimniecības politiku (KLP). Kalendāri tiks izplatīti skolās Latvijā, Polijā un Lietuvā. 
 
Kopējā lauksaimniecības politika – KLP – ir būtisks instruments, kas attiecas uz ikvienu Eiropas Savienības (ES) lauksaimnieku un uz ikvienu pārtikas produktu patērētāju, bet projekta ietvaros īpašu uzmanību vēlamies pievērst jauniešu auditorijai, uzsverot lauksaimniecības nozīmi ikviena dzīvē, akcentējot lauku teritorijas attīstību nākotnē un tās ietekmi uz pilsētu iedzīvotājiem – garantēt veselīgas un kvalitatīvas pārtikas nodrošināšanu. 
Plašāka informācija:
Ilvita Švāne, LLU Mūžizglītības centrs, tālr.:29128598, e-pasts:ilvita.svane@llu.lv