Piedalies Skrundas pilsētas svētku laivu braucienā "Skrundas leģendas"

Piedalies Skrundas pilsētas svētku laivu braucienā

Skrundeniek! Aicinām celt ārā interesantākos Skrundas nostāstus, lai to tematikā izrotātu savu laivu un piedalītos Skrundas pilsētas svētku laivu braucienā 11.maijā, plkst. 16.00 Ventas krastā ar tēmu - Skrundas leģendas.

Vai esi dzirdējis stāstu, ka no Skrundas pilskalna ik pēc 100 gadiem nākot ārā balta sieviete, un ejot uz Ventu mazgāties. 17.gs. Skrundā strādājuši vairāki buru audekla audēji, Skrundas kalējs Indriķis Runaits šauteņu darbnīcā strādājis pie muskešu stobru izveides, pulkvedis Oskars Kalpaks un viņa vīri šajā pusē svinējuši uzvaru, visai bieži virs Skrundas bijušā militārā poligona redzētas spīdošas plazmoīdu lodes, kafejnīcā “Mežābele” svinēts, dejots un dziedāts līdz rīta gaismai. Iespējams šīs un vēl citas Skrundas leģendas būs redzamas Skrundas pilsētas svētku laivu braucienā “Skrundas leģendas”, 11.maijā plkst. 16.00 Ventas krastā.

Ja arī tev ir zināms kāds nostāsts, vēsturisks notikums, varoņdarbs, kuru vēlies parādīt citiem, tad noteikti piedalies šajā svētku aktivitātē. Ļaujies domu lidojumam, un noformē savu ūdens transporta līdzekli un komandu tā, lai varētu teikt – tā ir atmiņā paliekoša Skrundas leģenda!

Laivu brauciena dalībniekiem būs iespēja laimēt degvielas dāvanu kartes 100 eiro vērtībā. Izlozes kārtībā tiks noteikti trīs dāvanu kartes ieguvēji. Sīkāka informācija par pasākuma aktivitāti iespējams uzzināt pie laivu brauciena koordinatores Sintijas Kamparas (26073329).