Piedalies svētku rotājumu konkursā “Ziemassvētki Kuldīgas novadā”

Piedalies svētku rotājumu konkursā “Ziemassvētki Kuldīgas novadā”

Turpinot tradīciju Kuldīgas novada pašvaldība arī šogad rīko svētku rotājumu konkursu “Ziemassvētki Kuldīgas novadā” – aicinām novada iedzīvotājus un vietējos uzņēmumus izrotāt ēku fasādes, skatlogus, telpas, pagalmus un priekšpagalmus, lai Kuldīgā, Skrundā un novada pagastos veidotu vienotu Ziemassvētku noskaņu.

Kuldīgas novada pašvaldība ir gandarīta, ka ar katru gadu pieaug iedzīvotāju skaits, kuri palīdz novadam vēl krāšņāk uzmirdzēt Ziemassvētku laikā. Tādēļ aicinām arī šogad ikvienu radīt svētku burvību– izgaismot logus, balkonus, durvis, jumtus, lai kopā piedzīvotu brīnumainu Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

Savu un kaimiņu veikumu konkursam iespējams pieteikt līdz 25. decembrim, aizpildot anketu ŠEIT. Aicinām norādīt skaisti rotātā objekta adresi, mājas, veikala vai uzņēmuma nosaukumu, kā arī pastāstīt, kāpēc tieši šis īpašums ir pelnījis saņemt atzinību. Konkursa pieteikuma anketas pieejamas arī pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kuldīgā, Baznīcas ielā 1, Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldē, Raiņa ielā 11, un pagastu pārvalžu telpās.

Ik gadu tiek ieguldīts liels un radošs darbs, lai Kuldīgas novada svētku rota būtu atšķirīga un oriģināla. Tāpēc aicinām ikvienu palepoties ar savu veikumu un novērtēt citus  – lai mums visiem skaists Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Elektroniskā aptauja: https://forms.gle/6JtmJbdZArzMGBGQ7

Ziemassvetku konkursa nolikums_2023