Projektu nakts 2017 ir klāt

Projektu nakts 2017 ir klāt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra jau trešo gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir palīdzēt pārvērst jauniešu idejas realitātē. “Projektu nakts 2017” notiks 2017. gada 19.-20. augustā, viesu namā “Turbas” (40 km attālumā no Rīgas un 5 km attālumā no Ogres, Suntažu virzienā). Tā ir iespēja attīstīt savu ideju līdz reālam projektam un festivāla laikā organizāciju pārstāvji tiks atbalstīti programmas "Erasmus+" projektu sagatavošanā. "Projektu nakts 2017" laikā būs iespējas iepazīt #ErasmusPlusLV - Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma.

Kas un kā var pieteikties?
Organizatori aicina organizācijas/iestādes izveidot savu projektu komandu, kura sastāv no 2 dalībniekiem, pārrunāt projekta ideju un kopīgi aizpildīt pieteikuma anketu: http://ej.uz/projektunakts2017 Pieteikšanās notiks divās kārtās: 1. kārta: līdz š.g. 20.jūnijam
2. kārta: līdz š.g. 30. jūlijam
Uzmanību! Šis ir viens no populārākajiem aģentūras rīkotajiem pasākumiem un vietu skaits ir ierobežots. Ja pirmajā kārtā pieteiksies un tiks apstiprināts maksimālais dalībnieku skaits, 2.karta netiks atvērta! 

Video ieskats pagājušā gada festivālā:
https://www.youtube.com/watch?v=Ojata2GOrwo
 
Vairāk informācijas: http://bit.ly/2q0dAoT
Informāciju sagatavojusi: Ginta Salmiņa, JSPA sadarbības partneris "Projektu nakts 2017" organizēšanā T. 29256888