Rehabilitācijas centrs "Līgatne" aicina izmantot valsts kvotas

Rehabilitācijas centrs

Ar saukli „Esi vesels un laimīgs” Rehabilitācijas centrs Līgatne aicina visu novadu iedzīvotājus izmantot valsts apmaksātus pakalpojumus. 

Rehabilitācijas centrs atrodas vienā no skaistākajām un zaļākajām vietām Latvijā, un tas gadiem ilgi ir priecējis un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā.

Rehabilitācijas centram Līgatne arī šogad ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos. Tādēļ aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju doties pie mums ar ģimenes ārsta norīkojumu par valsts finansējumu. Klientam jāveic tikai pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Mūsu pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise (ambulatorie pakalpojumi). Pakalpojumi centrā pieejami uzreiz un nav jāgaida garā rindā, turklāt visi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi tiek nodrošināti multidisciplinārā komandā, ko īsteno sertificēti un profesionāli speciālisti.

Ar lielāko prieku uzņemsim arī jūsu tuviniekus - gan mammu, tēti, vecmāmiņu, krustmāti, jaunās māmiņas un grūtnieces. Mūsu speciālisti jums nodrošinās kvalitatīvus ārstniecības un SPA pakalpojumus, savukārt mūsu apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis, ļaus atpūtināt galvu no ikdienas rūpēm. Lai atpūta būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, aicinām ekskursijā uz slepeno Bunkuru, Vīna darītavu, Vienkoču parku un Līgatnes dabas takām.

Līgatne ir vieta, kur elpot - elpot brīvi!

Sekojiet līdzi facebook lapai un mājas lapai http://rehcentrsligatne.lv un uzziniet mūsu jaunumus!

Saziņai zvaniet pa tālruni 64161915

‌Informāciju iesūtīja: Elīna Nagle