Rudens uzņemšana LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā

Rudens uzņemšana LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā

Ar 1. septembri tiks atvērta rudens uzņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas atbalsta programmā.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kas ir gan fiziskas, gan juridiskas personas, ar faktisko vai deklarēto adresi Kuldīgas vai Talsu novadu teritorijā, kurām 6 mēnešu laikā ir iespēja notestēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Papildus tam izmantot bezmaksas LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora kopstrādes telpas, lekcijās, semināros un apmācībās iegūt pamatzināšanas uzņēmējdarbībā un būt par daļu no Latvijā lielākās jauno uzņēmēju kopienas, no tās saņemot vērtīgu atbalstu un kontaktus. Kuldīgas novadā dzīvojošie vai deklarētie dalībnieki pirmsinkubācijas pakalpojumus varēs saņemt LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā, Skolas ielā 1, Kuldīgā, bet Talsu novadā dzīvojošie vai deklarētie dalībnieki no 20. augusta – LIAA Kuldīgas biznesa atbalsta vienībā Talsos, Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, 2. stāvā.

Pieteikumus varēs iesniegt no 1. līdz 13. septembrim, bet, lai pirms tam būtu lielāka skaidrība par pirmsinkubācijas atbalstu un pieteikšanos (pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu), ikviens interesents no Talsu novada tiek aicināts 17. augustā 17.30 LIAA biznesa inkubatora pagalmā, Kalna ielā 4, Talsos un ikviens no Kuldīgas novada – 18. augustā 17.30 LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora pagalmā, Skolas ielā 1, Kuldīgā, apmeklēt pirmsinkubācijas info stundas klātienē vai 23. augustā plkst. 17.30 tiešsaistē. Pieteikšanās info stundām elektroniski, Talsos – 17. augustā https://ej.uz/TalsiPINK, Kuldīgā 18. augustā https://ej.uz/KuldigaPINK un tiešsaistē 23. augustā https://ej.uz/attalinatiPINK.

Vēl ikviens interesents tiek aicināts uz individuālu konsultāciju, pirms tam sazinoties ar LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora komandu Kuldīgā, rakstot uz kuldiga@liaa.gov.lv  vai zvanot pa tālr. 62400905, un Talsos, rakstot talsi@liaa.gov.lv  vai zvanot pa tālr. 62400904.

Kopš LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoru izveides pirmsinkubācijas programmu nepilnu piecu gadu garumā būs apguvuši vairāk nekā 130 biznesa ideju autori.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

RIMANTS SAFONOVS, LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs