Sākas interneta balsošana par Dižo Kurzemes pasākumu 2012

Sākas interneta balsošana par Dižo Kurzemes pasākumu 2012 Sākot ar 23.oktobri, interneta mājas lapā www.kurzeme.lv iespējams nobalsot par izvirzītajiem pretendentiem nominācijā "Dižais Kurzemes pasākums 2012", informē Kurzemes tūrisma asociācija. Interneta balsojumā noteiktais nominācijas uzvarētājs tiks paziņots š.g. 30.novembrī, Kuldīgā, tūrisma gada ballē "Lielais Jēkabs 2012".
Jau desmito gadu Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) izvērtē tūrisma piedāvājumus dažādās nominācijās, lai veiksmīgākajiem un kvalitatīvākajiem piešķirtu balvu "Lielais Jēkabs". Kurzemes starpnovadu tūrisma informācijas centri šai balvai izvirza sava novada labākos tūrisma piedāvājumus šādās nominācijās: dižā dizaina naktsmītne, dižais muzejs, dižā beķereja, tūrisma dižā mājas lapa, dižais ražotājs, dižais eko piedāvājums, dižais pasākums un dižais ieguldījums tūrisma nozarē.

Jau ceturto gadu tiek izveidota ekspertu komisija, kas izvirzītos nomināciju pretendentus apskata klātienē un iepazīstas ar sniegtajiem pakalpojumiem. Ekspertu komisijas sastāvā ir tūrisma informācijas centra darbinieks, sabiedrības pārstāvis un preses pārstāvis. Vērtēšanai tiek izstrādāti īpaši kritēriji, no kuriem būtiskākie - objekta pieejamība, norāžu zīmju esamība un viesmīlība. Katrai nominācijai var noteikt arī papildus kritērijus.
23.oktobrī sākas balsošana internetā par pretendentiem nominācijā "Dižais Kurzemes pasākums 2012" un tā turpināsies līdz 15.novembrim. Šī ir vienīgā nominācija, kurā uzvarētāju noteiks pēc sabiedrības balsojuma. Nobalsot var ikviens, aizpildot balsošanas anketu. Viens balsotājs drīkst balsot tikai vienu reizi, anketā atzīmējot sev tīkamo pasākumu. Balsošana notiek pēc principa - balsotājs nedrīkst atdot balsi par savā novadā notikušu pasākumu.
Nominācijas "Dižais Kurzemes pasākums 2011" lielāko balsu skaitu ieguva Sabiles vīna svētki 2011.
Informāciju sagatavoja:
Jana Bergmane
izpilddirektore
Kurzemes tūrisma asociācija
Tālr.: 63322259; 20371650
jana@kuldiga.lv