SIA "MUUD" iepazīstina ar autoostas projekta koncepciju

SIA

Šodien, 14. septembrī, Skrundas novada domes sēžu zālē projektēšanas uzņēmuma “MUUD” pārstāvis Juris Kostirko bija aicinājis uz tikšanos pašvaldības pārstāvjus un deputātus, lai prezentētu autoostas projekta koncepciju.

Savā prezentācijā viņš klātesošos iepazīstināja ar dažādiem vizuāliem un tehniskiem risinājumiem, sākot no perona līdz autoostas ēkai un telpām, kur varētu darboties kafejnīca. Kā informēja J. Kostirko, perona labajā pusē varētu uzstādīt stiklotas aizsargsienas, kur pasažieriem gaidot autobusu, būtu iespēja patverties no vēja un nokrišņiem laikā, kad autoosta ir slēgta. Lai novērstu traumu iespējamību, stiklam plānoti vizuāli risinājumi, lai tas būtu pamanāms.

Tika piedāvāti dažādi toņi un elementi ēkas atsvaidzināšanai, kā arī dažādi akcenti, gaismas, perforācijas.

Tika diskutēts par funkcionāliem risinājumiem saistībā ar autoostas telpas un labierīcību atrašanās vietu, kā arī palīgtelpas izmantošanu, apkures risinājumiem, jo esošajā ēkā joprojām ir malkas apkure. Kā obligāts nosacījums autoostā ir atpūtas telpa autobusu šoferiem, par kuras izvietojumu arī tika spriests.

Klātesošie bija vienisprātis, ka ēkai ir jābūt funkcionāli pieejamai ikvienai sabiedrības daļai. Kopumā tika panākta vienošanās par autoostas konceptuālo un tehnisko risinājumu un telpu izvietojumu.

Šajā tikšanās reizē piedalījās domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece, domes deputāts Ainārs Zankovskis, Būvvaldes vadītājs Kaspars Upenieks, projektu koordinatore Viktorija Reine, SIA “Skrundas komunālā saimniecība” valdes loceklis Sandis Japēņins, arhitekte Ingrīda Andersone un nekustamā īpašuma speciālists Normunds Danenbergs.

 

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste