SIA "Skrundas komunālā saimniecība" aicina darbā ekonomistu/-i

SIA "SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina savai komandai uz noteiktu laiku pievienoties EKONOMISTU/-I.

Darba pienākumi:

  • Veikt ES līdzfinansēto un realizēto projektu atskaišu sagatavošanu un jaunu projektu vadīšanu;
  • Sagatavot pakalpojumu tarifu aprēķinus, tai skaitā iesniegšanai SPRK;
  • Analizēt debitoru parādus, organizēt parādu piedziņas procesu;
  • Sagatavot statistikas ūdensapgādes un siltumapgādes atskaites;
  • Veikt uzņēmuma finansiālo un rezultatīvo rādītāju izpildes analīzi.

Prasības:

  • Augstākā izglītība ekonomikas, finanšu vai jurisprudences jomā;
  • Darba pieredze profesijā;
  • Labas datorprasmes MS Office.

Piedāvājam:

  • Patstāvīgu un dinamisku darbu;
  • Stabilu atalgojumu (720 EUR mēnešalga) un sociālās garantijas.

Pretendentu profesionālās darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt uzņēmuma birojā Stūra ielā 7, Skrundā vai elektroniski     e-pastā pasts@sks.lv līdz 2019. gada 8. martam.