SIA "Skrundas komunālā saimniecība" aicina darbā traktortehnikas vadītāju

SIA

SIA "Skrundas komunālā saimniecība" aicina savai komandai pievienoties uz nenoteiktu laiku traktortehnikas vadītāju. Pretendentu profesionālo darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt uzņēmuma birojā Stūra ielā 7, Skrundā, Skrundas novadā vai e-pastā pasts@sks.lv līdz 2020.gada 22.maijam.

Pienākumi:

  • Vadīt un apkalpot traktortehniku, uzturēt to darba kārtībā
  • Pastāvīgi strādāt ar traktoru, kontrolēt darba kvalitāti
  • Prast vienkāršākos atslēdznieka darba paņēmienus
  • Veikt zāles pļaušanas darbus (trimmerēt)
  • Veikt traktortehnikas pakalpojumus sauso tualešu tīrīšanai un izvešanai ar asenizācijas cisternu
  • Veikt teritorijas labiekārtošanas darbus
  • Veikt vienreizējus darba uzdevumus pēc darbu vadītāja rīkojuma

Prasības:

  • Traktortehnikas vadītāja apliecība
  • Teicama komunikācija un sadarbības prasme ar darba kolēģiem
  • Prasme plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā
  • Iniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem
  • Vēlamas iemaņas darbā ar greideri

Piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu
  • Iespēju apgūt jaunas zināšanas, sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika)
  • Stabilu atalgojumu (EUR 650.00 mēnešalga)