Skrundā aizvadīta akcija “Dienas bez rindām”

Skrundā aizvadīta akcija “Dienas bez rindām”

No 30. septembra līdz 4. oktobrim visā Latvijā norisinājās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas īstenotā ikgadējā akcija "Diena bez rindām", kuras ietvaros arī Skrundā iedzīvotāji tika aptaujāti un konsultēti par valsts e-pakalpojumu lietošanu.

4.oktobrī Skrundas Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) darbinieki Skrundas ģimenes ārstu praksē aptaujāja un konsultēja iedzīvotājus par valsts e-pakalpojumu lietošanu. Iedzīvotāji tika konsultēti kā iesniegt slimības lapu elektroniski, kā arī saņēma skaidrojumu par to, kas jāzina iesniedzot slimības lapu papīra formātā. Apmeklētāji un darbinieki uzzināja arī par e-veselība lietošanu un nozīmi. Iedzīvotāji saņēma informatīvos materiālus par valsts sniegtajiem pakalpojumiem, kurus var pieprasīt Skrundas VPVKAC Raiņa ielā 11, Skrundā.

Iedzīvotāju aptauja tika veikta arī VPVKAC telpās un novada bibliotēkās. Kopumā tika aptaujāti 55 iedzīvotāji, grafikā redzami uzdotie jautājumi un pareizo atbilžu skaits procentuāli.

Informāciju sagatavoja: Sandris Kuzmickis, Skrundas novada pašvaldības IT administrators