Skrundā aizvadīti bērnu svētki

Skrundā aizvadīti bērnu svētki

Ceturtdien, 23. maijā Skrundas pilskalna estrādē nosvinēti Bērnu deju svētki, kurā piedalījās pirmskolas un skolas vecuma bērni.

Skrundas kultūras nama direktore Dita Ņuņēvica: “Prieks redzēt bērnus un jauniešus, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Šī bija reize, kad ikviens var ļauties dejas un dziesmas priekam, kas gada laikā ir cītīgi apgūts. Šie svētki ir kā tradīcija, kas gada beigās vieno mazus un lielus, dodoties kopīga svētku gājienā un uzstājoties koncertā. Paldies pedagogiem un vecākiem, kuri atbalsta bērnu un jauniešu intereses!”

Ar šiem svētkiem tiek atzīmēts deju sezonas noslēgums, un ilgi gaidītās vasaras atnākšana. Pasākumā piedalījās Skrundas kultūras nama bērnu deju kolektîvs “Jautrais dancis”, Skrundas vidusskolas 2. klašu deju kolektīvs, Skrundas vidusskolas 5.-9. klašu meiteņu grupa, Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas BDK "Kuldīdzēni" 1. klases grupa. Dziedātājas Sintija Kļava, Gabriela Samoška, Maija Girvaite un Dagmāra Zute. Paldies skolotājām Lienei Krūmiņaa, Ancei Gulbei, Gunai Jaunzemei un Ditai Ņuņēvicai.

Foto: Ieva Benefelde