Skrundā nosvinēti bērnu sporta svētki

Skrundā nosvinēti bērnu sporta svētki

1.jūnijā, kad tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, Skrundas vidusskolas sporta stadionā tika svinēti bērnu sporta svētki. Tajos piedalījās ne tikai vietējie, bet arī bērni un jaunieši no Rudbāržiem, Nīkrāces un Raņķiem.

Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāja Dace Buķele: “Šī diena atgādina mūsu atbildību iedvesmot un sargāt mūsu bērnus, lai nodrošinātu viņiem laimīgu un drošu bērnību. Izbaudīsim šo dienu kopā, baudot un gūstot jaukas emocijas.” Ikvienam bija iespēja pārbaudīt sevi dažādās sporta disciplīnās - tāllēkšanas, futbola sitieni vārtos, bumbiņas un riņķu mešanā, skriešanas, stafetes disciplīnās.

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, aicina un atgādina ikvienam rūpēties par savu un citu bērnu drošību, ļaujot katram bērnam justies labi - būt veselam, pasargātam, zinošam un novērtētam.

Pasākums rīkots sadarbībā ar Skrundas pilsētas un Skrundas pagasta sporta organizatoru Kārli Kliemani, Skrundas kultūras namu, Skrundas jauniešu centru un Kuldīgas novada sporta skolas volejbola treneri Rudīti Kronlaku. Pasākums finansēts ar Kuldīgas novada izsludinātā konkursa sporta pasākuma, sporta spēļu komandām, individuālajiem sportistiem, sporta klubiem un biedrībām 2024. gadā atbalstu.