Skrundā notiks jauniešu diena

Skrundā notiks jauniešu diena

27.oktobrī notiks Skrundas jauniešu diena, kurā būs iespējams satikt Robertu Vītolu, norisināsies saliedējošas aktivitātes, varēs izklaidēties ar grupu "Smaržo pēc lietus", pasākuma izskaņā būs ballīte ar DJ Matīss Mirbahs. Būs  pārsteigumi, kuri tiks atklāti pasākuma dienā, kā arī tiks nodrošinātas vakariņas, lai pietiktu spēka visai dienai.

 • Ja vēlies, lai Roberts apskata tavu auto, tad sazinies, rakstot uz e-pastu sintija.kampara@kuldigasnovads.lv Piesakies un aizpildi anketu: https://ej.uz/jauniesudienaskrunda

 

Skrundas jauniešu dienas 2023 plāns

 • 13:30 Ierašanās Skrundas kultūras namā, Skrundā – dalībnieku reģistrācija
 • 14:30 Piedzīvojumu laiks, starppagastu satuvinošas aktivitātes
 • 16:00 Izglītojoša iedvesmas saruna ar digitālā satura veidotāju Robertu Vītolu
 • 17:30.-18:00. Uzdevumu prezentēšana, uzdevums tiks dots ierodoties
 • 18.00. Kopīga maltīte
 • 19:00. Jauniešu grupa “Smaržo pēc lietus”
 • 21:00-23.00. Diskotēka kopā ar Matīsu Mirbahu   
 • Pēc diskotēkas jauniešu centri aicināti sirsnīgi atvadīties no jauniegūtajiem draugiem, apmainīties kontaktiem, vienoties par turpmāku sadarbību. Ceļš mājup!

Pasākuma kontaktpersonas:

 •        Marika Rimša-Buša, tālr: 20014788, e-pasts: marika.rimsa.busa@kuldigasnovads)
 •        Sintija Kampara, tālr: 26073329, e-pasts: sintija.kampara@kuldigasnovads.lv)

Drošības jautājumi: Katrs pasākuma dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, patstāvīgi izvērtējot savas spējas piedalīties pasākuma aktivitātēs, nenodarot kaitējumu sev un apkārtējiem.

Dažādi: Visus jautājumus, kas nav iekļauti šajā nolikumā, dalībnieki un organizatori risina, savstarpēji vienojoties.

Pasākumā aizliegts lietot alkoholu vai citas apreibinošas vielas, kā arī ierasties atkarību izraisošu vielu reibumā!

 

„Skrundas jauniešu diena 2023” nolikums

Skrundas pilsētas un pagasta jaunieši sadarbībā ar Skrundas multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru 27.10.2023 organizē jauniešu sadraudzības pasākumu „Skrundas jauniešu diena 2023”, kas norisināsies Skrundas kultūras nama telpās Lielā ielā 1 a, Skrundā un teritorijā ap kultūras centru.

Pasākuma mērķis – veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību un komunikāciju starp jauniešiem visā Latvijā. Nodrošināt jauniešiem lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, veicināt sadarbības prasmju pilnveidošanu un Skrundas pilsētas un pagasta atpazīstamību.

Pasākuma norises vieta un laiks: 2023. gada 27. oktobrī no plkst. 13:30 Skrundas kultūras nama telpās Lielā ielā 1 a, Skrundā un teritorijā ap kultūras centru.

Pasākuma dalībnieki: ikviens interesents no skolēnu pašpārvaldēm, jauniešu organizācijām, jauniešu apvienībām u.c. Ikviens, kurš sasniedzis 13 gadu vecumu. Nepilngadīgām personām - pilngadīga pavadošā personāla klātbūtne visu pasākuma laiku.

Pieteikšanās kārtība: lai pasākuma organizatori veiksmīgi veiktu visus sagatavošanas darbus, visus interesentus aicinām pieteikties iepriekš, bet ne vēlāk kā līdz 16. oktobrim. Piesakies: https://ej.uz/jauniesudienaskrunda.

Pasākuma dalībniekiem līdz jāņem uzkodas izsalkuma remdēšanai savām vajadzībām,  laika apstākļiem piemērots apģērbs, kā arī piemērots, solīds apģērbs kopīgiem deju soļiem diskotēkā.

Dalībniekiem, kas Jauniešu dienai ir reģistrējušies, pasākuma norise ir bez maksas.

Pasākuma laikā dalībnieki var tikt filmēti un fotografēti, video materiāli un fotogrāfijas tiks publiskotas ar mērķi informēt sabiedrību.

Vietu skaits ierobežots!