Skrundas Ceriņi tiekas ar pārvaldes vadītāju

Skrundas Ceriņi tiekas ar pārvaldes vadītāju

Janvāra izskaņā senioru klubs “Skrundas Ceriņi” tikās ar Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāju Daci Buķeli, lai pārrunātu tēmas, kas viņiem ir svarīgas un aktuālas.

Seniora kluba vadītāja Velga Bartašus atzīst, ka pirmajā šī gada tikšanās reizē Kuldīgas novada pašvaldības izpilddirektora vietniecei Agnesei Bukai tika izteikta vēlme tikties ar jauno pārvaldes vadītāju, un tā uzklausīta. “Mums bija svarīgi pajautāt par siltumu dzīvokļos, jaunajām darbavietām pilsētā, par gaidāmajiem projektiem, ielu remontiem. Tā uzreiz varam iegūt atbildes nevis meklēt informāciju internetā.”

Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāja Dace Buķele uzsver, ka tikšanās laikā pārrunātais iezīmēja galvenās aktualitātes un problēmas, kuras ir svarīgas iedzīvotājiem: “Senioriem aktuāli ir māju apsaimniekošanas, komunālo pakalpojumu izmaksu palielinājuma, kā arī Skrundas pilsētas teritorijas attīstības jautājumi. Svarīgākais, ko seniori vēlējās, bija gūt pārliecību, ka Skrundas vajadzības tiks pārstāvētas un sadzirdētas, plānojot novada attīstību.”

Uz tikšanos ieradās četras pārstāves no seniora kluba. Kopumā “Skrundas Ceriņos” aktīvi darbojas 75 seniori.