Skrundas jaunieši kopīgi pavada laiku

Skrundas jaunieši kopīgi pavada laiku Skrundas jauniešu centrs atdzīvojas ar katru dienu. Jaunieši nolēmuši ne tikai iesaistīties brīvprātīgajā darbā, bet, protams, arī kopīgi atpūsties. Kādā jaukā sestdienas pēcpusdienā tika nolemts: „Cepsim picas!” Rosība bija liela - paši gatavojām mīklu, sagatavojām produktus. Kādam gadījās arī iegriezt pirkstā, aizrautīgi griežot produktus, bet tas viss pieder pie lietas. Kamēr rūga mīkla un tika sagatavoti kārumi, ko likt uz picas, izvēlējāmies filmu, ko kopīgi skatīties. Kad picas piepildīja telpu ar pasakainu smaržu, omulīgi iekārtojušies, kopīgi skatījāmies filmu, baudījām tēju un lieliski izdevušos picu.
Arī Agnese Grīnberga stāsta: „Mums visiem patika šis picu cepšanas un kino vakars. Bija interesanti! Protams, sākumā sagriezām produktus, pēc tam sagatavojām mīklu. Mīklai lēnām rūgstot, sākām jau meklēt piemērotu filmu, kas mums liktos interesanta un aizraujoša. Atradām filmu un tad arī mīkla bija gatava! Izdaiļojām picas ar visu to, kas visvairāk iet pie sirds - desu, šampinjonus un, protams, sieru! Likām cepties. Drīz pica bija gatava, ērti iekārtojāmies un baudījām gan picu, gan arī filmu.”
Pēc filmu pēcpusdienas nepavisam negribējās doties mājās. Uzņemtās kalorijas tika sadedzinātas ar sporta aktivitātēm, kā arī tika spēlētas galda spēles. Interesanti bija ne tikai jauniešiem, bet arī līdzi paņemtajiem mazajiem brālīšiem un māsiņām, jo jauniešu centrā tiek mīļi gaidīts ikviens.
Teksts un foto- Baiba Eversone