Skrundas mākslas studija uzņem jaunus dalībniekus

Skrundas mākslas studija uzņem jaunus dalībniekus
Jau piecus gadus Skrundā darbojas mākslas studija. Šis laika sprīdis paskrējis nemanot- krāsojot, zīmējot, veidojot. Studijas dalībnieki ar lielu aizrautību strādā, radot mākslas darbus gan savam, gan citu priekam. Visu padarīto vienmēr var apskatīt divās izstādēs: ziemā - mākslas studijas telpās, bet pavasarī - Skrundas kultūras namā un Skrundas svētkos.
Tuvojas septembris, jauns mācību gads un, neskatoties uz to, ka pagājušajā sezonā dalībnieki mākslas studijā darbojās tikai pāris mēnešus, darbs mākslas studijas sestajā sezonā turpināsies. Cerēsim, ka jaunajā sezonā mūsu plāni netiks izjaukti un varēsim strādāt
radoši, un ar pilnu atdevi. Ir jaunas idejas, būs jauni darbi un jauni pārsteigumi, tāpēc mākslas studija gaida arī jaunus dalībniekus.
 
Ja vēlies radīt skaistas lietas, kas iepriecinās Tevi un arī citus, piesakies un kļūsti par studijas dalībnieku! Nodarbībām mākslas studijā aicinu pieteikties gan bērnus skolas vecuma grupās, gan arī pieaugušos . Nodarbības notiks reizi nedēļā, Skrundā, Kalēju ielā 6. Līdzmaksājums par nodarbībām: 12 eiro/mēnesī (ieskaitot PVN). Pieteikšanās nodarbībām Skrundas mākslas studijā: no 11.augusta.–6.septembrim. Vairāk informācijas – sazinoties ar Daci Kudori (tālr. 29581537).Lūgums esošajiem dalībniekiem - sazināties ar mākslas studijas vadītāju, lai apstiprinātu savu dalību jaunajā sezonā līdz 6. septembrim.
 
Informāciju sagatavoja: Skrundas Mākslas studijas vadītāja Dace Kudore