Skrundas novada aktualitātes no 1. līdz 7. martam

Skrundas novada aktualitātes no 1. līdz 7. martam

1. marts, pirmdiena

 • Līdz 31. martam Rudbāržu bibliotēkā Ainas Liepas personālizstāde “Zaļi krāsainā pasaule”.
 • No 1. līdz 31. martam Nīkrāces bibliotēkā Jeļenas Egliņas lielformāta ziedu izstāde.
 • Savukārt Raņķu bibliotēkā martā kinderolu figūriņu un automašīnu modelīšu kolekcijas izstāde.
 • Sakarā ar klātienes mācību atcelšanu Nīkrāces pamatskolā no 1. marta uz nenoteiktu laiku atcelti vairāki maršruta Skrunda-Nīkrāce un Skrunda-Ikaiši reisi. Skrunda–Nīkrāce autobuss, kas no pieturas Skrunda darbadienās izbrauc plkst. 7.20 un 17.01, bet no pieturas Nīkrāce – plkst. 7.51 un 17.31, pasažieru pārvadājumus uz nenoteiktu laiku vairs nenodrošinās. Tāpat tiks atcelts maršruta Nr. 6306 Skrunda–Ikaiši reiss, kas pieturā Skrunda tiek uzsākts darbadienās plkst.7.00 un 15.50, bet pieturā Ikaiši – plkst. 7.40 un 16.40. Reisi šajos maršrutos tiks izpildīti saskaņā ar skolēnu brīvlaika grafiku.
 • Par godu Starptautiskajai Sieviešu dienai, kuru atzīmēsim 8. martā, aicinām jau šonedēļ visas radošās, atraktīvās un tik īpašās Rudbāržu sievietes piedalīties virtuālā piedzīvojumā! Aicinām:
 1. nofotografē un apraksti savu rūpīgi krāto kolekciju (krūzītes, glāzītes, uzpirksteņus vai ko citu);
 2. pagatavo un parādi sava īpašā ēdiena vai konservējuma fotogrāfiju un recepti;
 3. nofotografē savus radītos mākslas darbus vairokdarbus;
 4. iepazīstini mūs ar saviem literārajiem darbiem;
 5. parādi un pastāstiarī citiem par savu hobiju vai brīvā laika nodarbi!
 6. Dalies ar savu foto stāstu Rudbāržu pagasts facebook.lv lapā līdz 7. martam un, iespējams, Tu laimēsi vienu no vērtīgām dāvanām, kuru izlozēsim 8. martā plkst. 12.00 Rudbāržu pagasta Facebook lapā.

2. marts, otrdiena

 • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

3. marts, trešdiena

 • Plkst. 14.00 aicinām sekot līdzi virtuālajam pārgājienam O. Kalpakam pa pēdām. Tiešraide būs redzama Skrundas kultūras nama Facebook lapā. Virtuālajā pārgājienā savos stāstos dalīsies O. Kalpaka muzeja “Airītes” vadītājs Roberts Sipenieks, Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts, Kurzemes plānošanas reģiona militārā mantojuma projektu vadītāja Jana Kalve un Skrundas kultūras nama direktore Dita Ņuņēvica.
 • No 3. līdz 26. martam Skrundas pilsētas bibliotēkā izstāde "Grāmata ir lētākais atvaļinājums pasaulē, kas pieejams ikvienam". Ar grāmatas starpniecību iespējam paviesoties dažādās pasaules valstīs.

Laika periodā no 08.02.2021. līdz 06.04.2021. Skrundas novada pašvaldība strādās TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis saziņai ar pašvaldību un pierakstam: 29284087.

 • Kases darba laiks Skrundā: Pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.9.00 līdz 16.00. No plkst.12.00 līdz 13.00 – pusdienas pārtraukums. Pašvaldības telpās vienlaikus drīkst atrasties VIENS apmeklētājs.

Plašāka informācija par iestāžu darba organizāciju atrodama Skrundas novada pašvaldības mājas lapā www.skrunda.lv.

Citas ziņas:

 • 4. un 25. martā Skrundas novada bibliotēkas lasītājus neapkalpos. Notiks darbinieku tiešsaistes mācības.
 • Aicina pieteikties vingrošanas nodarbībām, kuras vadīs veselības sporta trenere Anda Brūdere. Tās norisināsies tiešsaistē Messenger Room platformā un būs bez maksas. Pieteikšanās pa tālr. 26161749. Nodarbības tiek organizētas ESF projekta “Veselības veicināšanas pasākumi Skrundas novadā ietvaros”. Informējam, ka nodarbības var tikt filmētas un fotografētas. Pirmā tikšanās tiešsaistē jau 10. martā.
 • Informatīvi pasākumi un izstādes https://www.facebook.com/Skrundasbibliotekas (Skrundas pilsētas un Skrundas bērnu bibliotēkas):
 • 5. martā izstāde „8. marta atmiņu stāsts apsveikuma kartiņās”.
 • 8. martā plkst. 18.00 Antuļu bibliotēkas Facebook lapā tiešraide - tikšanās  ar dziedātāju Ainaru Bumbieri. Sarunas un mūzika.
 • 8. martā tradicionāli tiek atzīmēta Starptautiskā Sieviešu diena! Aicinām izbaudīt šīs nedēļas noskaņu nedēļas garumā. Dodies pastaigā no 8. līdz 14. martam, meklējot īpašas norādes Skrundas pilsētas skatlogos, izpildi uzdevumu, sūti atbildi uz tuac@skrunda.lv un, iespējams, tieši tu saņemsi romantisku dāvanu no Piena muižas!
 • 11. martā - marts ir Monētu dienu mēnesis Latvijā. Ieskatieties virtuālajā izstādē „Naudas otrā dzīve”.
 • No 15.- 28. martam būs ierobežoti Skrundas pilsētas bibliotēkas pakalpojumi, jo kultūras namā tiks veikts kāpņu remonts uz otro stāvu. Bibliotēkas pakalpojumi, izsniedzamo grāmatu un žurnālu klāsts būs ierobežots. Grāmatu apmaiņas punkts atradīsies kultūras nama Saimes istabā, pirmajā stāvā. Bibliotēkas tālrunis šajā laikā nebūs pieejams. Tālrunis informācijai  29398574.  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 2570880