Skrundas novada aktualitātes no 21. līdz 27. jūnijam

Skrundas novada aktualitātes no 21. līdz 27. jūnijam

21. jūnijs, pirmdiena

  • No plkst. 19.00 līdz 21.00 aicinām Rudbāržu iedzīvotājus izbaudīt Saulgriežu vakara noskaņu PAGALMA KONCERTĀ (laukumā starp daudzdzīvokļu mājām, pretī ieejai Latvijas pasta Rudbāržu filiālē). Par muzikālo noskaņu gādās grupa “Ēna”.
  • Līdz 28. jūnijam iedzīvotāji aicināti pieteikt savu ideju projektu konkursam “Mēs Skrundas novadam!”. Projekta pieteikumus pieņem Skrundas novada pašvaldības apmeklētāju apkalpošanas centrā (Raiņa ielā 11, Skrundā, Skrundas novadā), vai parakstītu ar drošu elektronisko parakstu jānosūta uz e-pastu dome@skrunda.lv.

22. jūnijs, otrdiena

  • Plkst. 8.30 Skrundas kultūras namā notiks Skrundas novada domes sēde.
  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

23. jūnijs, trešdiena

  • No plkst. 20.00 līdz 23.00 Līgo vakara romantika Skrundas pastaigu takā. Nāc, izstaigā un izbaudi, saredzi un sadzirdi!

Citas ziņas:

  • No 2021. gada 17. jūnija līdz rekonstrukcijas beigām SKRUNDAS AUTOOSTA atradīsies telpās Stūra ielā 7, Skrundā, Skrundas novadā (iepriekš SIA ”SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” telpas). Vēršam autovadītāju uzmanību, ka no 2021. gada 17. jūnija līdz Skrundas autoostas rekonstrukcijas beigām ir mainījies ceļu zīmju izvietojums Stūra ielā, Skrundā. Brauktuves malās no Ventas ielas līdz Liepājas ielai apstāties AIZLIEGTS!
  • Ar 17. jūniju Skrundas Veselības un sociālās aprūpes centrā atļauts apciemot klientus, kā arī dienas stacionārā tiek uzņemti slimnieki.
  • Līdz 30. jūnijam Rudbāržu bibliotēkā skatāma Kuldīgas foto kluba “Divas upes” fotogrāfa Jāņa Krasta fotoizstāde “Panorāmas”.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808