Skrundas novada aktualitātes no 22. līdz 28. februārim

Skrundas novada aktualitātes no 22. līdz 28. februārim

22. februāris, pirmdiena

  • Līdz 25. februārim Rudbāržu pagasta bērniem un jauniešiem ir iespēja piedalīties konkursā, kura ietvaros aicinām zīmēt, līmēt, izliet, izveidot savu īpašo sveci un to iemūžināt fotogrāfijā, kuru lūgums nosūtīt uz e-pastu ese.ozolina@inbox.lv.
  • Ar 22. februāri atsākas klātienes mācības Skrundas vidusskolas 1.-4. klasēm.

23. februāris, otrdiena

  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

25. februāris, ceturtdiena

  • Plkst. 8.30 notiks Skrundas novada domes sēde. Sēde norisināsies ZOOM platformā.

Laika periodā no 08.02.2021. līdz 06.04.2021. Skrundas novada pašvaldība strādās TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis saziņai ar pašvaldību un pierakstam: 29284087.

  • Kases darba laiks Skrundā: Pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.  9.00 līdz 16.00. No plkst.12.00 līdz 13.00 – pusdienas pārtraukums. Pašvaldības telpās vienlaikus drīkst atrasties VIENS apmeklētājs.

Plašāka informācija par iestāžu darba organizāciju atrodama Skrundas novada pašvaldības mājas lapā www.skrunda.lv.

Citas ziņas:

  • 3. martā plkst. 14.00 aicinām sekot līdzi virtuālajam pārgājienam O. Kalpakam pa pēdām. Tiešraide būs redzama Skrundas kultūras nama Facebook lapā. Virtuālajā pārgājienā savos stāstos dalīsies O. Kalpaka muzeja “Airītes” vadītājs Roberts Sipenieks, Skrundas novada domes priekšsēdētāja LoretaRobežniece, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts, Kurzemes plānošanas reģiona militārā mantojuma projektu vadītāja Jana Kalve un Skrundas kultūras nama direktore Dita Ņuņēvica.
  • Skrundā, Raiņa un Pērkona ielas krustojumā ir ierīkota slidotava, kur ikvienam ir iespēja izkustēties svaigā gaisā. Aicinām ņemt līdzi savas slidas un, protams, ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus. Būsim atbildīgi pret sevi un citiem! Sīkāka info pie Skrundas novada sporta organizatora Kārļa Kliemaņa, tālr. 29123514. Ņemot vērā, ka gaisa temperatūra pakāpusies virs nulles atzīmes, aicinām būt piesardzīgiem.

 

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 2570880