Skrundas novada aktualitātes no 29. marta līdz 5. aprīlim

Skrundas novada aktualitātes no 29. marta līdz 5. aprīlim

30. marts, otrdiena

 • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio

31. marts, trešdiena

 • Plkst. 18.00 tiešsaistes platformā Messenger Room veselību veicinoša vingrošana kopā ar treneri Andu Brūderi. Pieteikšanās pa tālruni 26161749. Dalība ir bez maksas.

1. aprīlis, ceturtdiena

 • No 1. līdz 5. aprīlim Nīkrāces pagastā Lieldienu aktivitātes. Dzeldas teritorijā meklē paslēptus 12 vārdus ar Lieldienu elementiem, saliec pareizi Lieldienu teicienu un kopā ar fotofiksāciju sūti uz e-pastu nikrace@skrunda.lv. 6. aprīlī plkst. 15.00 Nīkrāces pagasta Facebook lapā tiešraidē tiks izlozēti trīs veiksminieki, kas saņems pārsteiguma balvas.

4. aprīlis, svētdiena

 • No plkst. 12.00 līdz 15.00 Skrundas kultūras nama apkārtnē ikvienam ir iespēja izšūpoties šūpolēs, atstāt savu zīmējumu vai vēlējumu uz lielās olas (galvenais paņem līdzi savu rakstāmpiederumu) un vēl, iespējams, varēsi satikt Lieldienu zaķi.
 • 4. un 5. aprīlī Raņķu Sudmalnieku birzī sameklē desmit zaķus un atbildi uz jautājumu (atbilžu lapu atradīsi kastītē uz estrādes). Kad visus zaķus esi sameklējis un uz visiem jautājumiem atbildējis, tad apkopotās atbildes iemet zaķu kastē uz estrādes. Tikai, lūdzu, ievēro visus valstī noteiktos ierobežojumus! Pareizās atbildes zaķis  apkopos, uzvarētājus izlozēs un ar viņiem sazināsies personīgi.

Citas ziņas:

 • Lieldienu aktivitātes Skrundā - līdz 3. aprīlim Skrundas pilsētas teritorijā meklē paslēptas 10 mīklas, atmini tās un atbildes sūti uz e-pastu skrundakn@inbox.lv un Lieldienās saņem pārsteigumu.
 • Skrundas novada informatīvais izdevums iznāks 9. aprīlī.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021. gada 12. marta lēmumu, no 16. marta līdz Lieldienām Skrundas novada pašvaldība un tās iestādes pakalpojumus nodrošinās attālināti.

Aicinām sazināties telefoniski un iepriekš vienoties par vizītes laiku vai izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus. Pakalpojumu pieteikšanai aicinām izmantot www.latvija.lv iespējas.

 • Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs strādās otrdienās un ceturtdienās TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA. Tālrunis saziņai: 63331555, 66954849, e-pasts: dome@skrunda.lv; skrunda@pakalpojumucentri.lv.
 • Skrundas pilsētas un pagastu kases strādās trešdienās TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA. Tālrunis Skrundā: 63350459, Raņķos: 63354357, Nīkrācē: 63354554, Rudbāržos: 29171535.
 • Bibliotēkas turpinās nodrošināt grāmatu izsniegšanu klātienē, ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus.
 • Ar pagastu pārvaldēm, Sociālo dienestu, Bāriņtiesu, Dzimtsarakstu nodaļu, Būvvaldi un pašvaldības policiju, kā arī citiem pašvaldības speciālistiem aicinām primāri sazināties telefoniski.

Plašāka informācija un kontakttālruņi atrodami Skrundas novada pašvaldības mājas lapā www.skrunda.lv.

 

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 2570880