Skrundas novada aktualitātes no 8. līdz 14. februārim

Skrundas novada aktualitātes no 8. līdz 14. februārim

Katru gadu mēs atzīmējam sirsnīgāko dienu - Valentīndienu, to darīsim arī šogad, taču nedaudz citādāk.

Mīlestības nedēļas ietvaros aicinām piedalīties aktivitātēs, kurās varēsiet sajust mīlestību caur literāriem darbiem, sportiskām aktivitātēm vai pavārmākslu. Dalies ar to Facebook, izmantojot tēmturi #Svetkiirjasvin. Piedaloties kādā no aktivitātēm, iespējams, saņemsi kādu no pārsteiguma balvām. Savukārt 14. februārī plkst. 16.00 Skrundas novada pašvaldības Facebook lapā un Skrundas TV Facebook un YouTube lapās skaties tiešraides raidījumu “Mīlestība nemainās”. Sīkāka informācija www.skrunda.lv vai pašvaldības Facebook lapā.

9. februāris, otrdiena

  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.
  • Silto džemperu diena, kuras ietvaros Silto džemperu dienā telpās tiek nedaudz samazināta temperatūra, un visi ir aicināti uzvilkt siltāku džemperi, tādējādi arī simboliskā veidā apliecinot atbalstu iniciatīvai. Ar šādu darbību kaut nedaudz mēs katrs varam samazināt klimata pārmaiņas, bet kopējais enerģijas ietaupījums gan būs ievērojams.

Laika periodā no 08.02.2021. līdz 06.04.2021. Skrundas novada pašvaldība strādās TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis saziņai ar pašvaldību un pierakstam: 29284087.

  • Kases darba laiks: pirmdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 - tikai pēc iepriekšēja pieraksta (Skrundas kases tel. 63350459).

Plašāka informācija par iestāžu darba organizāciju atrodama Skrundas novada pašvaldības mājas lapā www.skrunda.lv.

Citas ziņas:

  • Ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, bibliotēkas nodrošina grāmatu izsniegšanu klātienē.
  • 15. februārī Skrundā, Kuldīgas ielā 4, mobilā diagnostika. Lūgums veikt pierakstu uz noteiktu laiku pa tālruni 27020119.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 2570880