Skrundas novada aktualitātes no 8. līdz 14. martam

Skrundas novada aktualitātes no 8. līdz 14. martam

8. marts, pirmdiena

 • Plkst. 12.00 Rudbāržu pagasta Facebook lapā vērtīgu dāvaniņu izloze visiem, kas nedēļas garumā piedalījās Sieviešu dienas aktivitātēs Rudbāržos.
 • Plkst. 18.00 Antuļu bibliotēkas Facebook lapā tiešraides tikšanās ar dziedātāju Ainaru Bumbieri.
 • 8. martā tradicionāli tiek atzīmēta Starptautiskā Sieviešu diena! Aicinām izbaudīt šo svētku noskaņu nedēļas garumā. Dodies pastaigā no 8. līdz 14. martam, meklējot īpašas norādes Skrundas pilsētas skatlogos, izpildi uzdevumu, sūti atbildi uz tuac@skrunda.lv un, iespējams, tieši tu saņemsi romantisku dāvanu no Piena muižas!

9. marts, otrdiena

 • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

12. marts, piektdiena

 • No 12. līdz 14. martam poligonā “Mežaine” norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargu apmācības.

Laika periodā no 08.02.2021. līdz 06.04.2021. Skrundas novada pašvaldība strādās TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis saziņai ar pašvaldību un pierakstam: 29284087.

 • Kases darba laiks Skrundā: Pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.9.00 līdz 16.00. No plkst.12.00 līdz 13.00 – pusdienas pārtraukums. Pašvaldības telpās vienlaikus drīkst atrasties VIENS apmeklētājs.

Plašāka informācija par iestāžu darba organizāciju atrodama Skrundas novada pašvaldības mājas lapā www.skrunda.lv.

Citas ziņas:

 • No 3. līdz 26. martam Skrundas pilsētas bibliotēkā izstāde "Grāmata ir lētākais atvaļinājums pasaulē, kas pieejams ikvienam". Ar grāmatas starpniecību iespējams paviesoties dažādās pasaules valstīs.
 • Līdz 31. martam Rudbāržu bibliotēkā Ainas Liepas personālizstāde “Zaļi krāsainā pasaule”.
 • No 1. līdz 31. martam Nīkrāces bibliotēkā Jeļenas Egliņas lielformāta ziedu izstāde.
 • Savukārt Raņķu bibliotēkā martā kinderolu figūriņu un automašīnu modelīšu kolekcijas izstāde.
 • Aicina pieteikties vingrošanas nodarbībām, kuras vadīs veselības sporta trenere Anda Brūdere. Tās norisināsies tiešsaistē Messenger Room platformā un būs bez maksas. Pieteikšanās pa tālr. 26161749. Nodarbības tiek organizētas ESF projekta “Veselības veicināšanas pasākumi Skrundas novadā ietvaros”. Informējam, ka nodarbības var tikt filmētas un fotografētas. Pirmā tikšanās tiešsaistē jau 10. martā.
 • Informatīvi pasākumi un izstādes https://www.facebook.com/Skrundasbibliotekas (Skrundas pilsētas un Skrundas bērnu bibliotēkas):
 1. 11. martā - marts ir Monētu dienu mēnesis Latvijā. Ieskatieties virtuālajā izstādē „Naudas otrā dzīve”.
 • No 15.- 28. martam būs ierobežoti Skrundas pilsētas bibliotēkas pakalpojumi, jo kultūras namā tiks veikts kāpņu remonts uz otro stāvu. Bibliotēkas pakalpojumi, izsniedzamo grāmatu un žurnālu klāsts būs ierobežots. Grāmatu apmaiņas punkts atradīsies kultūras nama Saimes istabā, pirmajā stāvā. Bibliotēkas tālrunis šajā laikā nebūs pieejams. Tālrunis informācijai  29398574.  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 2570880