Skrundas novadā plānoto pasākumu kalendārs no 25. līdz 30. jūnijam

Skrundas novadā plānoto pasākumu kalendārs no 25. līdz 30. jūnijam

25. jūnijs, otrdiena

  • Plkst. 10.30 Skrundas novada pašvaldības ziņas Kurzemes radio.

26. jūnijs, trešdiena

  • Plkst. 10.00 Māmiņu skolā aicinām iepazīt Baha ziedus.

27. jūnijs, ceturtdiena

  • Plkst. 8.00 Skrundā, Raiņa ielā 11 notiks Skrundas novada domes sēde.

29. jūnijs, sestdiena

  • No plkst. 5.00 visas dienas garumā Raņķos norisināsies foto plenērs, kura ietvaros tiks iemūžināti Raņķu pagasta vietējie cilvēki, ēkas, tradīcijas un dabas bagātības, rītausma un saulriets pie Ventas un ne tikai…,  lai mūsu šodiena paliktu nākamajām paaudzēm.

Citas ziņas:

  • No 1. līdz 30. jūnijam Nīkrāces bibliotēkā apskatāma Birutas Leikartes pildspalvu kolekcija.
  • Līdz 28. jūnijam Antuļu bibliotēkā izstāde “Vasara – ceļojumu laiks”.
  • Skrundas Bērnu bibliotēkā no 1. jūnija aicinām sākumklašu skolēnus piedalīties lasīšanas maratonā „Vasaras grāmata”. Izlasi 5 savam vecumam atbilstošas grāmatas un aizpildi darba burtnīcu! Par to tu uzreiz saņemsi balviņu no bibliotekāres, bet septembrī atbilstošu vērtējumu no savas skolotājas. Gaidīsim!
  • No 15. līdz 17. jūlijam un no 5. līdz 8. augustam Skrundas kultūras nama Mazajā zālē norisināsies vasaras dienas nometne "Vasaras skoliņa". Aicinām pieteikt bērnus vecumā no 7 līdz 10 gadiem pa tālruni 29427990 (Inese).
  • No 19. līdz 23. augustam Skrundā, Raņķos, Rudbāržos, Nīkrācē, kā arī Jaunmuižā norisināsies veselības nometne. Darbošanās no plkst. 10.00 līdz 13.00. Pieteikties pa tālr. 29427990 (Inese) vai sekojiet afišām pagastos. Informācija vecākiem: katrā nometnē vietu skaits ir ierobežots, tādēļ, lūgums pieteikties laikus. 

 

Skrundas novada pašvaldība informē, ka pasākumu laikā var tikt filmēts un fotografēts, un uzņemtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības mājaslapā, sociālajos tīklos un informatīvajā izdevumā.

Par citām aktualitātēm Skrundas novadā var uzzināt, apmeklējot Skrundas novada pašvaldības mājaslapu www.skrunda.lv, kā arī sekojot pašvaldības profilam vietnēs draugiem.lv, facebook un twitter.

 

Informāciju apkopoja: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: iveta.rozenfelde@skrunda.lv

Tālrunis: 25708808