Skrundas pašdarbnieki uz patruļkuģa „Skrunda”

7.oktobrā rītā beidzot sāka piepildīties ilgi lolotais Skrundas amatierteātra SAAN sapnis - ne tikai iepazīties ar patruļkuģa „Skrunda” komandu, jo abiem kolektīviem ir viena krustmāte, Skrundas novada domes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga, bet arī iziet ar to jūrā. Braucienā līdzi devās arī vīru vokālais ansamblis „Vecie zēni”. Pirms došanās noteikti jānoklausās drošības instruktāža un uzdodam jautājumus arī kuģa komandierim. Tā kā apkalpes komandā ir viens kursants, mums ir dota iespēja vērot mācību trauksmi, kad ir cilvēks aiz borta un kā viņš tiek izglābts. Priecājoties par braucienu, izbaudījām arī to, kā cilvēks jūtas, kad vilnis apšļāc no galvas līdz kājām. Uz klāja bija arī svinīgais brīdis, kad kuģa krustmāte sveica vienu no saviem krustbērniem dzimšanas dienā. Pēc tam pasēžot un iemalkojot kafiju, klausījāmies dziesmas par jūru „Veco zēnu” izpildījumā.
Izbraucot jūrā un skatoties uz glābšanas riņķa uzrakstu RĪGA - SKRUNDA, un zinot, ka kuģim dots mūsu pilsētas nosaukums, pārņēma patiess lepnums, ka „SKRUNDA” trauc pa Baltijas jūras viļņiem. Un komanda uz kuģa - tie ir puiši, kas vienmēr būs Latvijas patrioti.

Paldies amatierteātra SAAN un patruļkuģa „Skrunda” krustmātei Nellijai Kleinbergai. Foto- Inga Koļesova un Līva Kleinberga