Skrundas pilsētas svētki no 10.-11. maijam

Skrundas pilsētas svētki no 10.-11. maijam

“Esi viens no” – ar šādu moto īpaši tiek gaidīti Skrundas pilsētas svētki, kad tuvi un tāli brīvdabas aktivitāšu baudītāji sarosās, lai atbrauktu un ielūkotos pasākumu plašajā piedāvājumā un izbaudītu svētkus. Kā ierasts tie tiks svinēti maija otrajā nedēļā, no 10.-11. maijam.

10. maijā svētki iesāksies ar Skrundas vidusskola skolēnu Mātes un Ģimenes dienai veltītu koncertu. Pēcpusdienā tie turpināsies ar Skrundas mākslas studijas darbu izstādi. Vakarā ikviens aicināts piedalīties nakts orientēšanās sacensībās “Skrundas leģendām pa pēdām”, kurā tiks dota iespēja meklēt un atklāt nostāstus, mītus un noslēpumus par pilsētas ēkām, vietām un cilvēkiem. Pasākuma dalībniekus finišā sagaidīs īpašs pārsteigums pie skatu platformas estrādes parkā, tāpēc noteikti piedalies orientēšanās pasākumā.

11. maija rīts iesāksies ar tradicionālajām makšķerēšanas sacensībām “Skrundas dižloms”. Pēc tam iedzīvotāju modināšana – Diena šeit mums kopā sākas, izbaudīsim to kā nākas! Mājražotāju un amatnieku tirgus gaidīs pircējus estrādes tuvumā “Skrundenieku dižandelē”. Dienas vidū skrundenieks, pavārs Uldis Brūders no rīta agrumā saķertajām zivīm vārīs skrundenieku zupu, kuru ikvienam būs iespēja nobaudīt.

Dienas vidū uz centrālās skatuves Skrundas estrādē gaidāms deju kolektīva koncerts, grupa Audiovētra, dziedātājs Harijs Jonuškāns. Dienas laikā sagaidāmas sporta aktivitātes, Skrundas jauniešu centrs aktivitātes bērniem un jauniešiem, Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde aktivitātes, “Vīru laiks” ar Daini Zāģeri.

Gaidītākais svētku notikumus ir tradicionālais laivu brauciens. Šī gada tēma – “Skrundas leģendas”. Aicinām piedalīties piedzīvojumā, kas vieno svētku dalībniekus un viesus. Aktivitāšu dalībniekiem būs iespēja laimēt degvielas dāvanu kartes 100 eiro vērtībā, ko sagādājusi firma AMG Montāžnieks. Interesentus aicinām iepriekš pieteikties pie Sintija Kampara.

Vakarpusē estrādes parkā pie platformas gaidāms lielais hokejs. Plkst. 18.00 Skrundas kultūras nams būs baudāms JVLMA horeogrāfijas nodaļas studenta Krišjāņa Bites diplomdarba koncerts “ČETREJĀDAS SAULES”. Plkst. 20.00 Skrundas estrādē izskanēs Ingus Ulmanis un grupas “Lādezers” bezmaksas koncerts. Svētku noslēgumā kopā ar grupu “Kraujas band” izdejosimies šī gada pirmajā zaļumballē.