Skrundas ugunsdzēsēji un draugi iepriecina mazos pacientus

Pērn aizsākto Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) labdarības akciju “Lai tev spēks veseļoties”, kuras laikā VUGD Kurzemes reģiona brigādes komanda Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas pacientiem bija sarūpējusi “Spēka Kastes” šogad savā veidā turpināja VUGD Skrundas posteņa komanda.

Lai arī šogad Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas pacientiem, būtu Ziemassvētku prieks no ugunsdzēsējiem, VUGD Skrundas posteņa komanda, bija sarūpējuši dāvanas.

Tās Kuldīgas slimnīcā, kopīgi ar savu sievu Lieni, nogādāja pats Skrundas ugunsdzēsēju posteņa komandieris Aivars Ansons. Viņi pastāstīja, ka vienā skaistā vakarā radusies šāda iniciatīva, uz kuru atsaucība ilgi nav bijusi jāgaida ne no Skrundas ugunsdzēsēju posteņa kolēģiem, ne draugu ģimenēm. Tā sagādātas rotaļlietas, krāsojamās grāmatas, krāsošanas piederumi, spēles, puzles, plastalīns, princešu lietas mazajām pacientēm un citas bērniem interesantas lietas. Kā veselīgais našķis no Z/S “Lejasdārzi” bērniem tika pašu audzēti āboli un, protams, kā gan Ziemassvētkos bez mandarīniem!

Dāvanas vēlā Ziemas saulgriežu pēcpusdienā sagaidīja Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas māsa Inta Rudene. Viņa, kopā ar Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas kolektīvu parūpēsies, lai tās iepriecinātu mazos pacientus gan Ziemassvētkos, gan ikdienā.

Kuldīgas slimnīca saka lielu Paldies Skrundas ugunsdzēsēju komandai un draugu ģimenēm, kuras vienojās šajā sirds darbā!

Foto: Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas māsa Inta Rudene ar Skrundas ugundzēsēju sarūpētajām dāvanām mazajiem pacientiem.