Skrundas uzņēmēju tikšanās “Domāt. Darīt. Augt!"

Skrundas uzņēmēju tikšanās “Domāt. Darīt. Augt!

Skrundas uzņēmēj! 1. martā plkst. 10.00-14.00 aicinām Tevi uz praktisku tikšanos “Domāt. Darīt. Augt.”, lai kopīgi pārrunātu Skrundas teritorijas uzņēmējdarbības infrastruktūras attīstības vīziju un virzienus. Pasākums norisināsies Skrundas kultūras nama mazajā zālē, Lielajā ielā 1.


“Uzņēmēju viedoklis un iesaiste mums ir ļoti būtiska. Tas palīdz saprast, kādā virzienā pašvaldības speciālistiem nepieciešams strādāt. Uzņēmēju (līdz)dalība arī parāda, ka viņiem nav vienaldzīga novada uzņēmējdarbības un kopējās vides attīstība, tāpēc aicinām uz kopīgu tikšanos ar citu nozaru speciālistiem, lai rastu atbildes, kā, kopā darot, sasniegt vairāk,” saka Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska.


Darba kārtība:
9.40 Reģistrācija un kafija
10.00 Pasākuma atklāšana

Inese Astaševska, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja
10.10 Kā sadarboties uzņēmējiem un pašvaldībai? Esošā infrastruktūra, plānotie projekti un attīstības potenciāls - Rimants Safonovs, izpilddirektors
10.30 Aktuālie projekti šajā gadā un iespējas uzņēmējdarbības attīstībā. Līdzšinējā sadarbība ar uzņēmējiem un sasniegumi - Ieva Birbele, biedrības “Darīsim paši!” administratīvā vadītāja
10.50 Atbalsta programmas biznesam - Aija Lapiņa, Altum Kurzemes reģiona vecākā klientu darījumu vadītāja
11.10 Aktuālie projekti un iespējas uzņēmējdarbības attīstībā - Līga Raituma, LIAA reģionālās pārstāvniecības vadītāja - Zane Meļņika, LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja
11.40 Pieredzes stāsti:
ZS “Gulbji” – Kristīne Krauze
“Andra Oto Events” – Andra Oto
12.00 Sadarbība un viedokļu apmaiņa. Kas nepieciešams uzņēmējdarbības vides attīstīšanai? Potenciāls un vīzija Skrundas uzņēmējdarbības attīstības jomā, balstoties uz uzņēmēju viedokli un vajadzībām.

Pasākuma laikā būs iespējams piedalīties diskusijā un saņemt pašvaldības atbildes uz uzņēmējus interesējošiem jautājumiem.


Lūdzam savu dalību pasākumā pieteikt līdz 21. februārim, zvanot pa tālruni 63350141, rakstot e-pastā: kaa@kuldiga.lv vai aizpildot anketu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsRaK9zVxDC5KiUa78XmFClA8UQdVcChjjEtmR_jWvLd9rkQ/viewform