Sveic 18. novembrī dzimušo novadnieku

Sveic 18. novembrī dzimušo novadnieku

Latvijas valsts proklamēšanas dienā 18. novembrī Kuldīgas slimnīcā trīs ģimenes sagaidīja brašus dēlus. Viens no tiem ir skrundenieks Olivers. Olivera vecāki Elīna un Klāvs Grīnbergi ir Kuldīgas novadnieki no Skrundas. Jautājot, kā vecāki jūtas, ka dēliņš pasaulē ir ieradies tieši valsts svētkos, viņi sacīja: “Īsti vēl neesam aptvēruši, kas noticis. Tagad mūsu ģimenē vienmēr būs dubultsvētki -  ar divām kūkām un karogiem”.  Mazais brālītis ir trešais bērniņš ģimenē, kurā aug sešgadniece Lelde un četrgadniece Kate.

Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietniece Nellija Kleinberga sveica jauno ģimeni, sakot: “Mums patiess prieks, ka pasaulē ir piedzimis mazais Olivers. Un varam pateikties, ka jūs kā ģimene esat domājuši par savu ataudzi, un ne tikai par savu, bet arī Latvijas ataudzi. Kuldīgas novada dome un īpaši Skrunda leposies ar vienu īpašu bērniņu, kurš ir dzimis 18. novembrī, Latvijas valsts dzimšanas dienā”.

Ģimeni sveica arī Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāja Guna Skrebele, vēlot no visas sirds mazajam Oliveram veselību un ilgu mūžu.

Iepriekšējā gada 18. novembrī Kuldīgas slimnīcā piedzima četras meitenītes. Viena no viņām bija piecsimtais bērniņš, kurš nāca pasaulē slimnīcas Dzemdību nodaļā. Šogad Kuldīgas slimnīcā piecsimtais bērniņš vēl tiek gaidīts.