Tiek gaidītas kurzemnieku drosmīgās idejas!

Galvenā balva 1500,00 latu – biznesa idejas īstenošanai Par labu tradīciju kļuvusi sadarbība starp Ventspils Augsto tehnoloģiju parku (VATP), Kurzemes Biznesa inkubatoru (KBI) un SEB banku (SEB), jau trešo reizi organizējot konkursu „Drosmīgu ideju atbalsta programma”. Drosmīgu ideju atbalsta programmas ietvaros Biznesa ideju autoriem 2 mēnešu laikā, t.i. līdz 2011.gada 1.novembrim, ir iespēja pieteikties uz nepieciešamo finansiālo atbalstu un padomu biznesa attīstībai.
Konkursa ietvaros uzņēmumiem, kuri nav vecāki par diviem gadiem, ka arī vēl nereģistrētiem - topošajiem komersantiem, kuri savu saimniecisko darbību plāno veikt vai jau veic Kurzemes reģionā, ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu dažādu konsultatīvo pakalpojumu saņemšanai, plašu un nenovērtējamu kontaktu un potenciālo sadarbības partneru tīklu, kā arī mentora padomus un palīdzību.
Konkurss „Drosmīgu ideju atbalsta programma” notiek jau trešo reizi, un šoreiz organizatori ir parūpējušies arī par veicināšanas balvām - Ziemeļkurzemes un Dienvidkurzemes reģiona labākās biznesa idejas autors balvā saņem klēpjdatoru, savukārt, konkursa uzvarētājs saņem naudas balvu biznesa idejas īstenošanai 1500,00 LVL apmērā pirms LR likumdošanā noteikto nodokļu nomaksas. Perspektīvāko biznesa ideju autoriem būs iespēja savu ideju attīstīt biznesa inkubatoros vai pirmsinkubatoros Kurzemes reģionā.
„Iepriekš organizētie konkursi pierādījuši, ka Kurzemes reģionā ir uzņēmīgi cilvēki ar drosmīgām idejām un vēlmi tās realizēt dzīvē, tāpēc arī šogad esam pieņēmuši lēmumu kopā ar sadarbības partneriem – KBI un SEB turpināt iesākto – sniegt reālu atbalstu Kurzemes reģiona uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai ne tikai Latvijas, bet arī eksporta tirgos. Mēs ļoti ceram, ka arī šoreiz kurzemnieki būs tikpat aktīvi, radoši un mērķtiecīgi. Galvenais, lai idejas autors pats tic savai idejai un viņam ir vēlme šo ideju realizēt – izpētīt ideju līdz galam un izstrādāt biznesa plānu viņam palīdzēs Biznesa inkubatora speciālisti.” – stāsta VATP Biznesa inkubatora vadītājs Salvis Roga.
Konkursa nolikums un Pieteikuma veidlapa ir pieejama partneru mājas lapās: www.vatp.lv, www.kbi.lv, www.seb.lv, kā arī konkursa mājas lapā: www.draugiem.lv/diap.
Vairāk informācijas:
Natālija Lukaša
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks
Tālr.: +371 636 29661
E-pasts: natalija.lukasa@vatp.lv
www.vatp.lv, www.draugiem.lv/diap