Tiekamies Skrundas novada jauniešu centrā!

Tiekamies Skrundas novada jauniešu centrā!

Jaunais mācību gads atnācis ar satikšanās prieku, ar kādu apņemšanos, panākumu plānu turpmākajam gadam, bet vieta, kur tikties un rosīties, lai īstenotu savas iniciatīvas, attīstot savas prasmes, mainīta netiek - Skrundas novada multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs.

Jau tradicionāli septembris tiek uzsākts ar grāmatu apvākošanas darbiem, kā arī iespēju radīt savu pavisam īpašo grāmatzīmi.

Par godu Tēvu dienai septembra pirmajā nedēļā jaunatnes darbinieku mudināti, skubināti varēsiet uzrakstīt vēstuli - jā, jā, ar roku rakstītu - savam tētim, kuru nosūtīsim ar Latvijas pasta starpniecību.

Māmiņu tikšanās laiks, kā jau ierasts, katru trešdienu plkst. 10.00, kad jauniešu centrā dzirdamas māmiņu čalas un bērnu soļu dipoņa. 5. septembrī ikviena māmiņa ar savu mazuli gaidīta uz sezonas atklāšanas pikniku. Ņem līdzi gardu našķi savam un sava mazuļa vēderpriekam! Protams, ka vislielāko prieku raisa pašu gatavoti našķi, lai var apmainīties receptēm, bet mēs zinām māmiņu aizņemtību. Tikai mudinām. :)

No 10. septembra visu nedēļu darbosies “Ābolu talka”. Šī ir pavisam īpaša Ābolu ģimenes iniciatīva. Gatavosim skaistus dekorus un pārsteigumus, lai piektdien 14. septembrī sarūpētu Ābolu svētkus aprūpes nama “Valtaiķi” iemītniekiem.

Eiropas sporta nedēļas ietvaros, kas norisināsies no 23. septembra, arī jaunatnes darbinieki mudinās tevi izkustēties. Rezervē datumus 29.- 30. septembri, kad notiks Skrundas novada jauniešu sporta spēles “Zelta zābaks”.

 

Seko Skrundas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra aktualitātēm:

  • Facebook: @skrundasjauniesucentrs,
  • Twitter: @SkrundasJ,
  • Instagram: @SkrundasJC!

Informāciju sagatavojusi: Baiba Eversone, Skrundas novada pašvaldības  jaunatnes lietu speciāliste