Tirgotājus aicina pieteikt dalību tirdziņam Rožu laukumā

Tirgotājus aicina pieteikt dalību tirdziņam Rožu laukumā Šogad 18. novembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Rožu laukumā, Liepājā, biedrība “ETNO Liepāja” organizē Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgu, lai celtu godā mūsu zemes darba tikumu – ar mājas smeķi pagatavotus gardumus un amatnieku meistardarbus.  Rožu laukumā būs rodami smalki rokdarbi, apģērbi, rotas lietas, koka izstrādājumi, kā arī ikdienā neredzēti gardumi – tas viss būs čaklo meistaru rokām izlolots un ar mīlestību pagatavots veltījums tirdziņa apmeklētājiem. Apmeklētājiem šeit būs iespēja gatavoties valsts svētku atzīmēšanai, jau laicīgi sarūpējot visu nepieciešamo gan svētku galdam, gan dažādām svētku aktivitātēm. Vienuviet sabrauks kupls mājražotāju un amatnieku pulks, lai andelētos ar smeķīgiem gardumiem un meistardarbiem – sākot no košiem un interesantiem amatnieku un rokdarbnieku darinājumiem, līdz pat gardēžu valdzinājumam – tiks piedāvāti dažādi labumi, kurus ļoti iespējams varēs iegādāties vien šajā tirdziņā. Tirdziņam tiek aicināti pieteikties dažādi tirgotāji ar interesantu un daudzfunkcionālu preču klāstu, īpaši tiek aicināti nacionālā dizaina preču tirgotāji un amatnieki.
Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam līdz 14. novembrim, sazinoties ar kontaktpersonu Madaru Pūķi, mob. t. 26371671 vai rakstot savu pieteikumu uz e‑pastu tirgusrozulaukuma@gmail.com , norādot  dalībnieka nosaukumu, preču sortimentu, nepieciešamo tirdzniecības platību, elektrības pieslēguma jaudu un pievienojot reģistrācijas dokumentus.
Informāciju sagatavoja: Madara Pūķe Latvijas mājražotāju un amatnieku tirgus Rožu laukumā kontaktpersona tirgusrozulaukuma@gmail.com