“Tīrības dienu” birojs aicina iedzīvotājus pieteikt talkas vietas

Lai Latvija tiktu padarīta tīrāka, kārtīgāka un atbrīvotos no visiem vasaras gružiem, akcija “Tīrības dienas” norisināsies veselu mēnesi un šobrīd iedzīvotāji tiek aicināti pieteikt sevis izvēlētas vietas.
Akcijas “Tīrības dienas” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu
valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piesārņotājiem. Akcija norisināsies jau ceturto reizi un ir izpelnījusies lielu sabiedrības, uzņēmumu un mediju uzmanību un atzinību.
Talkai pieteikušies vairāki uzņēmumi, kuriem nav vienaldzīga Latvijas daba un tīrība, tāpēc vienosies kopīgā darbā, lai pašu valsts būtu pēc iespējas patīkamāka.

 Jau šobrīd strauji pieaug arī informatīvo atbalstītāju loks, kur tiks atspoguļotas visas oktobra talkas. Šobrīd pieteikušies tādi mediji kā „Nra.lv”, “Calis.lv”, “Receptes.lv”, “Draugiem.lv”, “Nacionālā Mediju Grupa”, „Viss.lv”, „Saimnieks.lv”, radio Sigulda, kā arī daudzi reģionālie mediji.

“Tā kā oktobra mēnesis tuvojās ar lieliem soļiem, šobrīd sākam veidot talku sarakstu, kā arī apzinām uzņēmumus, kas spēs palīdzēt ar inventāru un atkritumu savākšanas mašīnām. Talkas ir veids kā ne tikai spodrināt uzņēmuma tēlu, bet rūpēties par pašu zemi, padarot to tīrāku, skaistāku un labāku, sagaidot balto ziemas sniegu,” atzīst “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

Uzņēmumi, draugu, radu un kolēģu grupas, kas ir nolēmušas piedalīties „Tīrības dienās”, aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.
Vairāk informācijas:
Linda Osīte,
Tīrības dienu birojs
Tel.: 26831571
E-mail: piedalies@tiribasdienas.lv
www.tiribasdienas.lv