Tuvojas festivāls "Jaunieši iesaistās"

Skrundas novada jaunieši aicināti piedalīties Jauniešu NVO festivālā “Jaunieši iesaistās”, kas notiks 24. martā Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu zālē.   Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar jauniešu organizācijām no visas Latvijas 24. martā Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu zālē no plkst. 12.00 līdz 21.00 rīko Jauniešu NVO festivālu “Jaunieši iesaistās”.
Festivāla apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties vairāk nekā 50 dažādās jauniešu organizāciju sagatavotajās aktivitātēs – meistarklasēs, praktiskajās un radošajās darbnīcās, spēlēs, viktorīnās, diskusijās, kā arī baudīt deju un muzikālos priekšnesumus.
Aicinām jauniešus, jauniešu līderus, jaunatnes darbiniekus un ikvienu interesentu piedalīties lielākajā Latvijas jauniešu NVO festivālā! Ieeja pasākumā ir bez maksas. Pasākuma programmu skatīt ŠEIT. Ja uz pasākumu vēlies doties kopā ar citiem Skrundas novada jauniešiem, piesakies līdz 22. martam pie Skrundas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālistes Baibas Eversones, zvanot pa tālruni: 29852292 vai rakstot: baiba.eversone@skrunda.lv Izbraukšana no Skrundas, Amatnieku ielas 1 plānota 24. martā plkst. 12.00. Teksts: Baiba Eversone, Skrundas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste