Uzņēmēji aicināti apmeklēt informatīvu tikšanos

24. oktobrī plkst. 10.00 Skrundas kultūras nama mazajā zālē Skrundas novada pašvaldība uz informatīvu tikšanos aicina esošos un topošos uzņēmējus – šoreiz par aktualitātēm informēs un uz interesentu jautājumiem labprāt atbildēs Lauku atbalsta dienesta, "Meža konsultanta”, “Attīstības finanšu institūcijas Altum” un bankas Citadele pārstāvji. DARBA KĀRTĪBA
9.4510.00 Reģistrēšanās, kafija
10.0011.00 Lauku atbalsta dienesta pārstāvji Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Ģirta Oša vadībā informēs par “Latvijas lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam” pasākumiem un aktivitātēm, kā arī atbalsta saņemšanas nosacījumiem un atbildēs uz interesentu jautājumiem.
11.0011.15 Meža īpašnieku biedrības "Meža konsultants” vadītāja Sigita Vaivade informēs par iespēju izmantot ES finansējumu meža ekonomiskās vērtības uzlabošanai – jaunaudžu kopšanai un mazvērtīgu mežaudžu nomaiņai.
11.1511.45 "Attīstības finanšu institūcija Altum” informēs par iespējām, ko esošajiem un topošajiem uzņēmējiem sniedz ALTUM īstenotās valsts atbalsta programmas.  Šobrīd ALTUM piedāvā kopumā septiņas uzņēmējdarbības valsts atbalsta programmas, kas paredzētas gan iesācējiem biznesā un jauniem projektiem, gan pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vēlas attīstīt savu biznesu un celt konkurētspēju. Vairākas programmas paredzētas lauksaimniekiem. Seminārā varēs uzzināt arī par jaunumiem ALTUM piedāvājumā – MVU mikrokreditēšnas programmu un MVU izaugsmes aizdevumu programmā ieviestajām aizdevumu procentu maksājumu subsīdijām un garantijām.
11.4512.15 Bankas Citadele Saldus filiāles vadītāja p.i. Evija Stūrmane un uzņēmumu apkalpošanas menedžere Mārīte Daga informēs par finanšu risinājumiem, kas palīdzēs atvieglot uzņēmuma ikdienu un sasniegt arvien labākus darbības rezultātus. Bankas Citadele mērķis ir atbalstīt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, un esam vairākkārtīgi pārliecinājušies, ka uzņēmumiem ir svarīgi, lai banka spēj piedāvāt  konkrētajai situācijai piemērotu finansējuma modeli, nevis tipveida finanšu risinājumu. Tādēļ uzņēmumu apkalpošanā īstenojam individuālu pieeju un vienmēr iedziļināmies katrā situācijā, ko ir augstu novērtējuši arī mūsu klienti.
Teksts: Didzis Strazdiņš, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists