Uzsaukums Tehniskās jaunrades dienu dalībnieku uzrunāšanai

Vai “tehniski” var būt arī “radoši”? Iekustini abas smadzeņu puslodes un padomā, kā uzbūvēt astoņkāju robotu. Radi elektrību kā alķīmiķis un nosaki tās klātbūtni kā fiziķis. Palaid gaisā savu pirmo lidmašīnu vai sacenties buru laivu regatē. Konstruē makaronu tiltus un pārbaudi to izturību. Šo visu un vēl daudz ko citu sacensību gaisotnē, vienas dienas ietvaros, varēsi izmēģināt „Tehniskās jaunrades dienās 2013”! LASĪT VAIRĀK
Ja esi 10-23 gadus jauns, apmeklē Tehniskās jaunrades dienu kādā no piecām Latvijas pilsētām:
2. novembrī – Rīgā, Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1;
9. novembrī – Valmierā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā, Zvaigžņu ielā 4;
10. novembrī – Rēzeknē, Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā, Lubānas ielā 49;
23. novembrī – Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33;
24. novembrī – Ventspilī, Ventspils Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11.
Pasākuma laikā, pieredzējušu treneru vadībā varēsi izveidot kādu no sacensību disciplīnu „Robotikas darbnīca”, „Ķīmijas laboratorija”, „Mehānikas praktikums” vai „Elektrostacija” priekšmetiem, ar kuriem vēlāk varēsi sacensties ar sava vecuma jauniešiem. Lai pieteiktos, aizpildi pieteikuma anketu, ko var atrast tīmekļa vietnē www.tjd.lv vai pie sava skolotāja. Dalība pasākumā ir bez maksas un dalībnieki ir nodrošināti ar disciplīnās nepieciešamajiem materiāliem un darba rīkiem. 
Savukārt, ja Tev patīk darboties mājās, Tev atliek atrast spageti makaronu paciņu un mazliet līmes un jau mājās uzbūvēt 55 cm garu spageti makaronu tiltu! Paņem to līdzi uz „Tehniskās jaunrades dienām”, lai sacenstos ar jauniešiem par izturīgākā tilta īpašnieka titulu. 
Ja Tu cītīgi domā par savu nākotni un mokies ar jautājumu „Ko darīt tālāk?” , tikai mieru – Tehniskās jaunrades dienā varēsi iepazīties ar studiju iespējām, pielaikot sev piemērotāko profesiju un pārliecināties par inženierzinātņu radošo pusi. Tehniski jaunieši - spējīgi jaunieši!
Seko Tehniskās jaunrades dienām: Twitter @TJDienas vai tīmekļa vietnē www.tjd.lv
 „Tehniskās jaunrades dienas” organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu un Robotikas klubu. Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.