Vēlēšanas gaida Čempionus: Jauniešu iespēja doties uz Briseli

Vēlēšanas gaida Čempionus: Jauniešu iespēja doties uz Briseli

Sadarbībā ar Eiropas Parlamentu un Izglītības un zinātnes ministriju no 2024.gada 2. aprīļa līdz 31. maijam jaunatnes organizācija “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” rīko Vislatvijas Eiropas Parlamenta Čempionātu, kur pirmās vietas ieguvēji gūs iespēju doties vizītē uz Eiropas Parlamentu, Briselē.

Čempionāta galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības iesaisti 2024. gada 8. jūnija Eiropas Parlamenta vēlēšanās, iesaistot vietējās kopienas, cilvēkus, un radot vērienīgu kustību, kas piesaistītu jauniešus un veicinātu viņu interesi par Eiropas Savienību un Eiropas Parlamentu. Jaunieši atzīst, ka ir svarīgi stiprināt demokrātiju, iesaistot arī mūs , jo tieši jauniešiem būs jādzīvo nākotnes Eiropā un jāsadzīvo ar sekām pār lēmumiem, ko pieņem politiķi šodien.

Čempionātā var iesaistīties ikviena iestāde, kas veic darbu ar jauniešiem – skolas, jauniešu centri, domes utt. Jauniešiem būs iespēja radoši izpausties, veidojot aktivitātes, kas palīdz raisīt interesi, iepazīt un izprast Eiropas politiskos procesus, Eiropas Parlamenta darbību un svarīgumu mūsu ikdienā. Šo aktvitāšu formāts un veids būs brīvi izvēlējams, atbilstoši jauniešu interesēm un idejām. Tās aktivitātes organizatori, kuri, žūrijas izvērtējumā, būs ieguvuši augstāko punktu skaitu, doties uz Eiropas Parlamentu, Briselē. Citām komandām būs iespēja iegūt dažādas simpātiju un veicināšanas balvas.

Projektam varēs sekot līdzi sociālajos medijos, kuros jaunieši tiks aicinātas dalīties ar saviem panākumiem, veicinot arī sabiedrības uzmanības piesaisti Čempionātam. Par Čempionātu un citām aktualitātēm ir iespējams uzzināt projekta mājaslapā un sociālajos medijos.

Pievienojies konkursam un palīdzi saviem vienaudžiem paplašināt zināšanas par Eiropas Parlamenta vēlēšanām, un dodies uz Briseli. Šī ir lieliska iespēja jauniešiem izrādīt savu radošumu un interesi par Eiropas Savienības politiku, un veidot savu nākotni. Piesaki savu aktivitāti – https://ep.klubsmaja.lv/cempionats/

Projektu “Mūsu balsis, mūsu nākotne!” finansē Eiropas Savienība.